Başçoban: “Yeni kompresörümüz, işletme ve kârlılık açısından fark yaratacak”

Yeni teknolojiye sahip GA FLX ile geleneksel tip kompresörlere göre daha az enerji tüketen bir kompresör olanağı sunduklarını söyleyen Atlas Copco Kompresör Tekniği Ürün ve Pazarlama Müdürü Özgün Başçoban, ürünün bilimsel temellere dayalı çevreci hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacağını da belirtti.

  • 27 Haziran 2024
Başçoban: “Yeni kompresörümüz, işletme ve kârlılık açısından fark yaratacak”

Atlas Copco Kompresör Tekniği, sabit hızlı kompresör pazarını dönüştürecek ilk çift hız kademeli vidalı kompresör GA FLX’i online lansman etkinliğinde tanıttı. Geleneksel sabit hızlı kompresörlere oranla daha fazla enerji tasarrufu sunan GA FLX, standart kompresörlere oranla yüzde 20 verimlilik sağlıyor.

“Daha az enerji tüketen bir kompresör sunuyoruz”
Atlas Copco Kompresör Tekniği Ürün ve Pazarlama Müdürü Özgün Başçoban, yeni bir teknolojiye sahip olan ilk çift hız kademeli GA FLX hakkında şunları söyledi: “Yeni teknolojiye sahip GA FLX ile müşterilerimize geleneksel tip kompresörlere göre daha az enerji tüketen bir kompresör olanağı sunuyoruz. GA FLX, çalışma şekli ve konumlandırılması açısından geleneksel sabit hızlı ve VSD kompresörler arasında yer alıyor. GA FLX, Atlas Copco ve müşterilerinin bilimsel temellere dayalı çevreci hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için geliştirildi.”

“Kârlılıkta fark yaratacak”
GA FLX’in enerji tüketimini azaltma ihtiyacından doğduğunu belirten Başçoban, “Müşterilerimizin daha sürdürülebilir bir üretkenlik elde etmelerine ve iklim değişikliğiyle mücadeleye yardımcı olmak istiyorsak basınçlı hava gereksinimlerinin tükettiği enerjiyi azaltmalıyız. Bu ürün, sabit hızlı kompresör pazarını dönüştürerek müşterilerimize işletme ve kârlılık açısından gerçek bir fark yaratacak. Çift hızlı olan GA FLX ürünlerini kullanıcıların tercihine göre diledikleri hızda kullanıma sunduk. Atlas Copco olarak GA FLX’i müşterilerimize tanıtmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ