Makine Haber

Atınç Ocak, Borusan Grubu şirketlerinden Supsan’ın Genel Müdürü oldu

Borusan Grubu şirketlerinden Supsan’ın Genel Müdürlüğü görevini 1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Atınç Ocak devraldı. Ocak, 25 yıldır Supsan’da farklı birimlerde başarıyla üstlendiği yöneticilik görevleri kapsamında birçok başarıya imza attı.

Atınç Ocak, Borusan Grubu şirketlerinden Supsan’ın Genel Müdürü oldu

12 milyon adetlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük motor supabı üreticisi olan Borusan Grubu şirketlerinden Supsan’ın Genel Müdürlüğü görevini 1 Ocak 2021 itibarıyla Atınç Ocak devraldı.
25 yıldır Supsan’da farklı birimlerde başarıyla üstlendiği yöneticilik görevleri kapsamında birçok öncü işe imza atan Ocak, Supsan fabrika üretim kapasitesinin arttırılmasını başarıyla sağlarken; Türkiye’de ilk olarak sodyum supap seri üretimiyle birlikte motor test ve turbo üretme yetkinliklerinin kuruma kazandırılması ve Ar-Ge biriminin kurulmasına liderlik etti.

Kafadar: “Atınç Ocak’a yeni görevinde başarılar diliyorum”
Borusan Grubu’nda uzun yıllardır yetenekli çalışanlara yatırım yaparak, kariyer gelişimlerine odaklandıklarını belirten Borusan Holding CEO’su Erkan Kafadar, Atınç Ocak’ın Supsan Genel Müdürü olarak atanmasıyla ilgili şunları söyledi: “Borusan Grubu’nda her seviyeye yapacağımız atamalarda; öncelikle iç adaylarımızı değerlendiriyor, şirket içi ve grup şirketleri arası terfi ve rotasyon imkânlarını en üst seviyede kullanıyoruz. Bugün ve gelecekte, kariyer gelişimine yatırım yaptığımız her çalışanın hem kendi hayatına, hem de Borusan Grubu’na çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyor; Atınç Ocak’a yeni görevinde başarılar diliyorum.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ