Makine Haber

Ağır kaba işleme için M8065HD değiştirilebilir kesici uçlu frezeleme gövdesi

Sekiz kesme kenarı ve ekstra geniş talaş kertikli tasarlanan M8065HD, yüzey frezeleme uygulamaları sırasında yüksek talaş kaldırma oranları sağlarken, derin kesme derinlikleri elde etme yeteneğine de sahip. M8065HD, 65 derecelik bir yaklaşma açılı, 6,35 mm kalınlıkta kesici uçla tasarlandı.

  • 24 Haziran 2021
Ağır kaba işleme için M8065HD değiştirilebilir kesici uçlu frezeleme gövdesi

Widia

Widia, çelik ve dökme demir malzemelerde ağır işleme tipi frezeleme işlemleri için M8065HD değiştirilebilir kesici uçlu frezeleme gövdesinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Sekiz kesme kenarı ve ekstra geniş talaş kertikli tasarlanan M8065HD, yüzey frezeleme uygulamaları sırasında yüksek talaş kaldırma oranları sağlarken, derin kesme derinlikleri elde etme yeteneğine de sahip.

Schneider: “Alın frezeleme en yaygın işleme uygulamalarından biri”
Alın frezelemenin en yaygın işleme uygulamalarından biri olduğunu ifade eden Widia Kıdemli Küresel Ürün Programın Yöneticisi Christine Schneider, “Bu nedenle, müşterilerimiz için çelik ve dökme demirde talaş kaldırma oranlarında önemli iyileştirmeler sağlayan çok yönlü ve uygun maliyetli bir çözüm tasarladık. M8065HD, yüzey frezelemede takım stok sayısını azaltmak ve işleme çıktı parça sayısını artırmak isteyen genel mühendislik, enerji ve otomotiv müşterileri için anahtar teslimi bir çözüm sağlıyor” dedi.
65 derecelik bir yaklaşma açılı, 6,35 mm kalınlıkta kesici uçla tasarlanan M8065HD, çok yönlü WP35CM, WK15CM ve WU20PM tanımlı üç kalite olarak tek bir genel kullanım amaçlı kesici uç geometrisine sahip. WP35CM kalite tüm çelik türlerini hedeflerken; WK15CM kalite, dökme demir malzemeler için tasarlanmıştır ve kuru uygulamalarda en iyi performansı gösterir. Ancak, ıslak koşullarda da kullanılabilir. Genel kullanım amaçlı WU20PM kalite hem kuru, hem de ıslak uygulamalarda çelik, paslanmaz çelik ve ısıl dirençli alaşımların işlenmesinde kullanılabilir.

2,37 mm.’lik silici pahlı olarak tasarlandı
Tüm kesici uç kaliteleri, üstün güvenilirlik ve hassas son işlemeli yüzey kalitesi sağlamak üzere 2,37 mm.’lik silici pahlı olarak tasarlandı. Sekiz kesme kenarlı kesici uçla bu temel tasarım özelliklerinin birleşimi, müşterilerin çoklu işlemler için tek bir takım kullanarak tezgahta genel kurulum sürelerinin kısaltılmalarını ve stoklama maliyetlerini azaltılmalarını sağlıyor.
M8065HD değiştirilebilir kesici uçlu frezeleme takımları, 50 mm ile 315 mm aralığında dokuz metrik çap ölçüsünde ve bir kesici uç geometrisi olarak mevcut.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ