Makine Haber

3M’in en önemli operasyon merkezlerinden biri artık bir Türk’ün imzasını taşıyacak

3M ailesine 2011 yılında Türkiye Üretim Müdürü olarak katılan Tamer Güneş, 3M Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonları Müdürlüğü görevine atandı. Güneş, Şangay’da yürüteceği görevine 1 Aralık 2020 itibarıyla başlayacak.

  • 20 Ekim 2020
3M’in en önemli operasyon merkezlerinden biri artık bir Türk’ün imzasını taşıyacak

3M’in dünya çapındaki en önemli operasyon merkezlerinden biri olan Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi artık bir Türk’ün imzasını taşıyacak. 3M’de 9 yılı geride bırakan Tamer Güneş, 3M Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonları Müdürlüğü görevine atandı.
3M ailesine 2011 yılında Türkiye Üretim Müdürü olarak katılan Güneş; sırasıyla Türkiye Üretim ve Tedarik Zinciri Müdürü, İsviçre merkezli olarak CEEMEA Tedarik Zinciri Müdürü ve son olarak da EMEA Tüketici Ürünleri Grubu Üretim ve Tedarik Zinciri Müdürü olarak artan sorumluluklarıyla çeşitli liderlik rollerinde görev aldı.
3M’e katılmadan önce 9 yıl boyunca Türkiye’de Unilever’de planlama ve üretim alanlarında çeşitli görevlerde çalışan Tamer Güneş, eğitimini ise İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından, 2001 yılında mezun olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.
Şangay’da yürüteceği görevine 1 Aralık 2020 itibarıyla başlayacak Güneş, Çin, Hong Kong ve Taiwan Bölgesi’ndeki Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonlarından sorumlu olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ