Makine Haber

WoodTech Fuarı, 36. kez sahne alacak

19-23 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak olan WoodTech Fuarı’nda, ahşap işleme, yüzey işlem makineleri, el aletleri, makine donanımları, ağaç işleme yazılım çözümleri ve orman endüstrisi için makineler bir arada sergilenecek.

  • 10 Şubat 2023
WoodTech Fuarı, 36. kez sahne alacak

Ağaç İşleme Makine Sanayicileri Derneği (AİMSAD) ve Avrupa Ağaç İşleme Makinesi İmalatçıları Federasyonu (EUMABOIS) iş birliğiyle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WoodTech Fuarı, bu yıl 19-23 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Ahşap işleme, yüzey işlem makineleri, el aletleri, makine donanımları, ağaç işleme yazılım çözümleri, orman endüstrisi için makinelerin bir arada sergileneceği etkinlik, sektörün büyük ve güçlü oyuncularını bir araya getirecek.
Bu yıl 36. kez düzenlenecek WoodTech’i, 2022’de toplamda 12 bini yurt dışından olmak üzere 60 bin kişi ziyaret etti. Başta Ortadoğu, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Doğu Avrupa bölgeleri olmak üzere doğru üretici ve tedarikçiler ile doğru alıcıları bir araya getiren fuar, ihracatını artırmak ve yeni pazarlar keşfetmek isteyen tüm firmaların uluslararası iş platformu olarak ön plana çıkıyor.

Öner: “Ağaç işleme sektörünün en büyük buluşması”
Ağaç işleme sektörünün en büyük buluşması olan WoodTech Fuarı’nın sektörün en güçlü ve köklü iş platformu olduğunu söyleyen Reed Tüyap Genel Müdürü Berkan Öner, “36 yıldır istikrarlı biçimde büyüyen WoodTech, yarattığı sektörel güç birliği ile önemli bir ticaret merkezi olarak öne çıkıyor. Etkinlik, Türkiye ve Avrasya’nın bu alanda en büyük uluslararası fuarı olma başarısına ulaşmış, sektörün lider temsilcileri, AİMSAD’ın birleştirici gücü ve medya kuruluşlarının desteğiyle endüstrimizin yurt dışı pazarlarda etkinliğini artırmasına ve ticaret hacmini geliştirmesine hizmet etmeye devam edecek. Katılımcı ve ziyaretçilerimiz bu yıl da fuarımızda ağaç işleme teknolojileri için yenilikçi ürünleri, donanımları, yazılım çözümlerini yakından gözlemleme fırsatı bulacaklar” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ