Makine Haber

WIN Eurasia Hybrid, 27. kez imalat sektörünü bir araya getirdi

Hannover Fairs Turkey, 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında imalat sanayiinin önde gelen firmalarını Türkiye’nin ilk hibrit sanayi fuarı WIN Eurasia Hybrid’te bir araya getirdi. Etkinlik; 16 ülkeden fiziksel ortamda 467, dijital ortamda ise 80 katılımcı firmayı, 78 ülkeden 30 bin 728 ziyaretçiyle buluşturdu.

  • 14 Kasım 2021
WIN Eurasia Hybrid, 27. kez imalat sektörünü bir araya getirdi

Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen WIN Eurasia Hybrid, iki yıl aradan sonra 27. kez imalat sektörünü bir araya getirdi. ‘Endüstriyel Dönüşüm’ teması ile düzenlenen etkinlikte, imalat sektörünün temsilcileri en son teknoloji ürünlerini tanıtma fırsatı buldular.
16 ülkeden fiziksel ortamda 467, dijital ortamda ise 80 katılımcı firmanın; 78 ülkeden 30 bin 728 ziyaretçiyle buluştuğu fuara, Anadolu’dan 30 şehirden, ticaret ve sanayi odaları iş birliğiyle 55 otobüsle İstanbul’a gelen heyetler de katıldı. WIN Eurasia Hybrid’te, Ticaret Bakanlığı’nın Alım Heyeti Programı kapsamında da katılımcı firma temsilcileri; ihracatta artış hedeflenen ülkelerden 250’den fazla satın almacı ile bir araya gelerek yeni iş birlikleri gerçekleştirdiler.

Türkiye’de yapılan ilk hibrit sanayi fuarı
Türkiye’de yapılan ilk hibrit sanayi fuarı olan etkinlik, fiziksel ortamın yanı sıra fuarın dijital platformunda da katılımcı firmaları ziyaretçilerle bir araya getirdi. Dijital katılımcılar sanal ortamda; fuar stantlarında sohbet fonksiyonları, birebir görüntülü görüşmeler ile satın alma yetkililerini ağırlama ve ürünlerini 3 boyutlu sergileme imkânı buldular. Fuar alanında kurulan Dijital Pavilyon’da ise, fiziki ziyaretçiler sektör lideri firmalarla dijital görüşmeler yaparak, iş birliği geliştirme fırsatı yakaladılar.
Konferansların da dijital ortama taşındığı WIN Eurasia Hybrid’te; konuşmacılar ister fuar alanında, isterlerse bulundukları yerden dijital sunum yapabilirken, dinleyiciler de istedikleri yerden konferansları takip etme şansı buldular. Fuar süresince 30 panel, 51 marka ve 61 konuşmacının yer aldığı konferanslar, fiziksel ortamdaki izleyicilerin yanı sıra dijital platformlarda da 2 bin 646 kişi tarafından takip edildi. Ayrıca sektör profesyonelleri, fuarın dijital bölümünde yer alan firmalara 20 Kasım 2021 tarihine kadar etkinliğin web sitesi üzerinden ulaşabilecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ