Makine Haber

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı bu yıl üçüncü kez düzenlenecek

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından düzenlenen Uluslararası Verimlilik & Teknoloji Fuarı, bu yıl üçüncü kez kapılarını açacak. 9-12 Haziran tarihleri arasında ATO Congresium’da ziyaretçilerini ağırlayacak olan etkinlikte son teknoloji ürünler sergilenecek.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı bu yıl üçüncü kez düzenlenecek

Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda, 10 bin metrekarelik alanda ortalama 150 firma stant açacak. 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında ATO Congresium’da düzenlenecek etkinlik, pandemi kurallarına uygun olarak son teknoloji ürünleri ziyaretçiler ile buluşturacak. Fuar ile; yerli ve yabancı şirketler ile kuruluşların yakın ilişkiler kurması, karşılıklı proje, teklif, ürün gibi alanlarda alışverişlerin yapılması ve iş birliklerinin kurulmasının sağlanması hedefleniyor.
Etkinlikte yer alacak sektörler ve katılımcı profilini; kamu kurumları, özel sektör sanayi kuruluşları, savunma sanayi sektörü, kalkınma ajansları, belediyeler, sanayi ve ticaret odaları, uluslararası kuruluşlar, tarım sektörü, iletişim sektörü, enerji sektörü, sağlık sektörü, eğitim sektörü, ulaşım sektörü, bilişim sektörü ve Ar-Ge merkezleri oluşturuyor.

Kömürcü: “Farkındalığın artırılmasının hedefliyoruz”
Verimliliğe katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesi ile farkındalığın artırılmasının hedeflendiğini aktaran Türkiye Verimlilik Vakfı Başkanı Cemalettin Kömürcü, “Fuar; büyüyen Türkiye’de rol almak, verimlilik sağlayan teknolojilerle tanışmak, yurt içi ve yurt dışı profesyonel ziyaretçiler ile bir araya gelmek ve global networklar oluşturmak isteyen firmalar için önemli fırsatlar sunacak. Oluşturulacak yönetim tarzı; zamanda, enerjide, işte, sağlıkta, kaynak kullanımında savurganlığı azaltacak ve üretimi artıracaktır. Çok olan her kaynağı hoyratça kullanmak yerine az ve öz kullanmak büyük bir erdemdir. İnanıyorum ki Türkiye, toplam kalite ve verimlilik ilkelerini önceliklerin arasına alarak, bu erdemle yoluna devam edecek ve kalkınma çıtasını daha da yükseklere taşıyacaktır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ