Makine Haber

Türk Prysmian Kablo, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ödüllendirildi

Türk kablo sektörünün öncü firmalarından Türk Prysmian Kablo; Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 6 Aralık 2019 tarihinde 46.’sı düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar-2019 Ödül Töreni’nde, ‘Sektör Liderleri’ kategorisinde birincilik ödülüne lâyık görüldü.

  • 07 Aralık 2019
Türk Prysmian Kablo, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ödüllendirildi

Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından gerçekleştirilen ‘Ekonomiye Değer Katanlar-2019 Ödül Töreni’nde, ‘Elektrik-Elektronik’ kategorisinde ‘Sektör Lideri’ ödülünü alırken; Bursa’nın büyümesine katkı sağlayan ‘Ekonominin Kahramanları’ arasında bu yıl da öne çıktı.

Farisè: “Türk ekonomisine değer katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”


Aldıkları iki ödülle de gurur duyduklarını ifade eden Türk Prysmian Kablo’nun CEO’su Cinzia Farisè, üretim tesislerinin olduğu Bursa’nın yanı sıra Türk ekonomisine, Türkiye’nin yerli ve katma değerli üretim gücüne değer katmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Farisè, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Sektörümüze yönelik eğitim programlarımız, yeni nesil ürün ve sistem geliştirme çalışmalarımız ile Türk kablo endüstrisinin gelişmesine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Türk kablo sektörünün Ar-Ge’ye en çok harcama yapan şirketi olarak; sadece kablo sektörü değil, birçok sektörün gelişimine katkıda bulunduğumuz çalışmalarımızın bu ödüllerle taçlandırılması, daha da iyisini yapmak için bizi motive ediyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ