Makine Haber

TotalEnergies Turkey Pazarlama, endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeye devam ediyor

Endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeyi sürdüren TotalEnergies Turkey Pazarlama, 2006 yılından beri özel endüstriyel yağlar alanında faaliyet gösteren Petrotech Mühendislik ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

  • 21 Ocak 2022
TotalEnergies Turkey Pazarlama, endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeye devam ediyor

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren TotalEnergies Turkey Pazarlama, 2006 yılından bu yana özel endüstriyel yağlar alanında faaliyet gösteren Petrotech Mühendislik ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Tic. Ltd. Şti. ile Konya, Karaman ve Aksaray illerini kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzaladı. TotalEnergies Turkey Pazarlama, söz konusu bölgelerdeki satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerine Ocak 2022 itibariyle yeni distribütörü Petrotech Mühendislik ile devam edecek.
Petrotech Mühendislik, 2006 yılından beri Konya, Karaman ve Aksaray bölgesinde müşterilerine yüksek performanslı endüstriyel yağlar tedarik ediyor, satış ve dağıtımını yaptığı yağların kullanımı ile ilgili teknik servis desteği veriyor. Şirket; sektördeki tecrübesi ve profesyonel ekibi ile otomotiv, gıda, tekstil, kozmetik, ilaç, plastik, ayakkabı, enerji, savunma, yem, ağır sanayii ve tarım gibi çok çeşitli segmentlerdeki müşterilerine hizmet veriyor.

Şanda: “Süreç ve operasyon verimliliğini artırıyoruz”


TotalEnergies Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Endüstriyel yağlar alanındaki uzmanlığımız, farklı endüstriyel segmentlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilen güçlü ürün gamından kaynaklanıyor. Son teknoloji ve yüksek performanslı ürünlerimiz ile ekipman performansını ve dolayısıyla süreç ve operasyon verimliliğini artırıyoruz. Aynı zamanda, müşterilerimize ANAC Indus Yağ Analiz Sistemi gibi gelişmiş teknik servisler sunuyoruz. Yeni iş birlikleriyle güçlendirdiğimiz hizmet ağımız sayesinde, daha fazla müşteriye endüstriyel çözümler sağlayarak endüstriyel pazardaki konumumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ