Makine Haber

Total Turkey Pazarlama, endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeye devam ediyor

Nero Petrol Ürünleri Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Sanayi ile Adana, Mersin ve Osmaniye illerini kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzalayan Total Turkey Pazarlama, endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeye devam ediyor.

  • 18 Eylül 2021
Total Turkey Pazarlama, endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeye devam ediyor

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren Total Turkey Pazarlama, 2016 yılından bu yana özel endüstriyel yağlar alanında faaliyet gösteren Nero Petrol Ürünleri Endüstriyel İç ve Dış Ticaret Sanayi ile Adana, Mersin ve Osmaniye illerini kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzalayarak, endüstriyel yağlar segmentinde satış ağını güçlendirmeye devam ediyor.
Nero Endüstriyel, 2016’dan beri yüksek performanslı özel yağlar ve gresler alanında faaliyet gösteriyor. 2020 yılında faaliyet gösterdiği alanlara toz boyayı da ekleyen Nero Endüstriyel, endüstriyel yağlar alanında sahip olduğu tecrübeyi TotalEnergies ürün serisi ile birleştirerek, sunacağı danışmanlık ve teknik servis desteği ile birlikte müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Şanda: “Süreç ve operasyon verimliliğini artırıyoruz”
Endüstriyel yağlar alanındaki uzmanlıklarının, farklı endüstriyel segmentlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilen güçlü ürün gamlarından kaynaklandığını aktaran Total Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, “Son teknoloji ve yüksek performanslı ürünlerimiz ile ekipman performansını ve dolayısıyla süreç ve operasyon verimliliğini artırıyoruz. Aynı zamanda, müşterilerimize Anac Indus Yağ Analiz Sistemi gibi gelişmiş teknik servisler sunuyoruz. Yeni iş birlikleriyle güçlendirdiğimiz hizmet ağımız sayesinde, daha fazla müşteriye endüstriyel çözümler sağlayarak, endüstriyel pazardaki konumumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ