Makine Haber

Tezmaksan Akademi’den kadınlara yönelik ücretsiz CNC eğitimi

Tezmaksan Akademi, kadınların sanayide daha çok yer almalarını sağlamak ve kadın emeğini desteklemek için 9-13 Mart tarihleri arasında bir hafta süreyle özel bir eğitim programı uygulayacak. Söz konusu program ile sanayide çalışmak isteyen kadınlara ücretsiz CNC işleme merkezi eğitimleri verilecek.

  • 19 Şubat 2020
Tezmaksan Akademi’den kadınlara yönelik ücretsiz CNC eğitimi

Tezmaksan Akademi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara, İzmir ve İstanbul’daki şubelerinde kadınlara ücretsiz eğitim verecek.
9-13 Mart tarihleri arasında bir hafta sürecek İzmir ve İstanbul eğitimlerinin konusu, ‘CNC İşleme Merkezi Eğitimi’ olacak. Söz konusu programda; ‘İşleme Merkezinin Çalışma Prensibi’, ‘Programlamanın Genel Yapısı’ ve ‘Mutlak ve Artımsal Koordinat Sistemleri G90, G91’ başlıkları işlenecek.
Aynı tarihlerde Ankara’da gerçekleştirilecek eğitimin konusu ise; ‘CNC Torna Eğitimi’ olarak belirlendi. Söz konusu eğitim: ‘CNC Torna Tezgahı Genel Tanıtımı’, ‘CNC Torna Tezgahının Açılması’ ve ‘Takımların Manuel Hareketi ve Tezgah Sıfır Noktasına Gönderilmesi’ başlıkları altında gerçekleştirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ