Makine Haber

Temsa İş Makinaları, Subor’a 8 adet Komatsu forklift kiraladı

Temsa İş Makinaları, endüstriyel su boruları üreticisi Subor’a 8 adet dizel forklift kiraladı. Müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetin yanı sıra ikinci el, kiralama ve finansman desteği de sunan firma, yeni yılla birlikte kiralama hizmetlerine stratejik anlamda ağırlık verecek.

  • 29 Kasım 2019
Temsa İş Makinaları, Subor’a 8 adet Komatsu forklift kiraladı

Temsa İş Makinaları, endüstriyel su boruları üreticisi Subor’a zorlu koşullarda üstün performans gösteren; Komatsu FD50, FD30 ve FD25 model forkliftlerden 8 adet kiraladı. 1.8 tondan 16 tona kadar farklı tonajdaki dizel forkliftler, etkin verimlilikle farklı iş gereksinimlerine cevap verebiliyor. Teslimatlar, Subor’un Sakarya ve Urfa fabrikalarında; Temsa İş Makinaları Kiralama Hizmetleri yetkilileri, bölge satış yöneticileri ve Subor yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Beleda: “Müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz”
Bir hizmet şirketi olarak müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini vurgulayan Temsa İş Makinaları Endüstriyel Ürünler Grup Müdürü Bülent Beleda, “Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere çalışıyoruz. Her biri kendi alanında dünyanın lideri olan markaların distribütörlüğünü yürütürken; müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözüm geliştiriyor ve onların işine değer katıyoruz. Bu anlamda Subor ile başlattığımız bu işbirliği bizim için çok önemli” diye konuştu.

İstanbul: “Müşterilerimizin daima yanındayız”
Endüstriyel ürünlerdeki kiralama hizmetleri hakkında bilgi veren Temsa İş Makinaları Kiralama Müdürü Caner İstanbul ise, konu hakkında şunları aktardı: “Hizmet odaklı yaklaşımımıza paralel olarak, geniş servis ağımız ve uzman teknik ekibimizle müşterilerimizin daima yanındayız. Satış ve satış sonrası desteğin yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda iş makinaları ve forklift için kiralama hizmetleri de sunuyoruz. Kiralama hizmetleri özellikle proje bazlı yatırımlarda tercih ediliyor. Böylece firma, finansal kaynaklarını daha efektif kullanılabilecek şekilde planlayabiliyor. Temsa İş Makinaları olarak bu ihtiyacın farkındayız ve daha önce iş makinaları ağırlıklı yürüttüğümüz kiralama faaliyetlerimizi 2020’de endüstriyel ürünler tarafında da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ