Makine Haber

Temsa İş Makinaları, Crown depo ekipmanlarını tanıttı

İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılan Temsa İş Makinaları, ambalaj endüstrisi gereksinimlerini geniş ürün gamıyla karşılayabilen Crown depo ekipmanlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

  • 29 Ekim 2019
Temsa İş Makinaları, Crown depo ekipmanlarını tanıttı

23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılan Temsa İş Makinaları, ambalaj endüstrisi gereksinimlerini geniş ürün gamıyla karşılayabilen Crown depo ekipmanlarını ziyaretçilerle buluşturdu.
Crown depo ekipmanlarının, ‘Depolamanın Çözüm Deposu’ mottosu ile faaliyet gösterdiğini ifade eden yetkililer, “1945’ten beri depolama alanında her ihtiyacı karşılayabilecek ürün gamı ve teknolojiler ile çözüm sunan Crown depo ekipmanları; akülü forklift, reach truck, dar alan sipariş toplayıcı ve yüksek raf istifleyici, istifleyici, transpalet ve çekme makinalarından oluşuyor. Fuarda tanıtılan Crown depo ekipmanlarından SC ve FC serisi forklift, WAV serisi sipariş toplayıcı, WT ve WP serisi transpalet, ES serisi istifleyici ve ESR serisi Reach Truck ziyaretçilerden büyük ilgi gördü” dediler.

“Yoğun ilgi gördü”
Crown’un, fuarda ambalaj sektörüne yönelik sunduğu depolama çözümlerinin dikkat çektiğini vurgulayan yetkililer, şöyle devam ettiler: “Şirket özellikle; hem operatörlerin konforunu, hem de operasyonel verimliliği artıran çözümleri ve dar alanlarda bile fonksiyonelliğinden ödün vermeyen kompakt ekipmanları, ambalaj sektörünün ihtiyaç duyduğu depolama ve taşımacılık alanlarında sunduğu çözümleriyle ön plana çıktı. Temsa İş Makinaları fuarda ayrıca, 1983’ten beri Türkiye, Azerbeycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüttüğü, iş makinaları üretiminde dünyanın lider markalarından Komatsu’nun yüksek tonajlı işlere yönelik FD30 ve FD40 model dizel forkliftlerini de sergiledi.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ