Makine Haber

Stäubli Robotik Bölümü’nün yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat oldu

Stäubli’ye 2018 yılında katılan Fransız yönetici Christophe Coulongeat, Robotik Bölümü’nün yeni Grup Müdürü oldu. Coulongeat, 1 Ocak 2021 itibari ile Stäubli Grubu’nun yeni CEO’su olan Gerald Vogt’un yerine bölüm yönetimini üstlendi.

Stäubli Robotik Bölümü’nün yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat oldu

Stäubli Robotik, yeni yıla yeni bir Grup Bölüm Müdürü (GBM) ile başladı. Christophe Coulongeat, 1 Ocak 2021 itibari ile Stäubli Grubu’nun yeni CEO’su olan Gerald Vogt’un yerine bölüm yönetimini üstlendi. Fransız yönetici Christophe Coulongeat, Stäubli’ye 2018 yılında Robotik Bölümü Yöneticisi Yardımcısı olarak katılmıştı. Coulongeat, Stäubli’ye katılmadan önce Fransa, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İsviçre’de paketleme ve otomasyon endüstrisinde küresel ticari faaliyet deneyimi kazandı.
Coulongeat, Poitiers Üniversitesi’ni tamamladıktan sonra ESVII’den Uluslararası İşletme Yönetimi alanında lisans derecesi ve IMD, MIT Sloan School of Management ve Columbia Business School’da yöneticilik eğitimi aldı.

Vogt: “Dinamik ve ileri görüşlü bir yönetici”
Stäubli Grubu’nun yeni CEO’su ve eski Grup Robotik Bölüm Müdürü Gerald Vogt, atama ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Dinamik ve ileri görüşlü bir yönetici olan Christophe Coulongeat’ın sahip olduğu uluslararası endüstri deneyimi, müşterilerimize büyük bir fayda sağlayacak. Coulongeat’ın, Stäubli Grubu’nun Robotik Bölümü’nü daha da geliştireceğinden ve ileriye taşıyarak bir üst seviyeye çıkaracağından hiçbir şüphem yok.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ