Makine Haber

Rockwell Automation, Automation Fair’ı bu yıl 30. kez düzenleyecek

Rockwell Automation’ın bu sene 30’uncusunu düzenleyeceği Automation Fair, 10-11 Kasım’da gerçekleştirilecek. Şirketin en güncel inovasyonları, teknik eğitim fırsatları ve daha fazlasını sunan ve hibrit model ile düzenlenecek fuar için kayıtlar başladı.

  • 03 Kasım 2021
Rockwell Automation, Automation Fair’ı bu yıl 30. kez düzenleyecek

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından Rockwell Automation, 10-11 Kasım 2021 tarihlerinde hibrit olarak düzenleyeceği Automation Fair’ın bu yıl 30’uncusunu gerçekleştirecek. Fuarda; endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanındaki en yeni ürünler, çözümler ve hizmetler konuşulacak.

Dear: “Automation Fair’ın 30. yılını kutlayacağız”
Automation Fair’ın 30. yılını müşterileriyle kutlayacaklarını belirten Rockwell Automation Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Tina Dear, “Bu yıl; ilgi çekici açılış sunumlar, teknik oturumlar, endüstri merkezli panel konuşmaları ve Rockwell Automation ve PartnerNetwork programımızdaki üyelere ait en son inovasyonları ve çözümleri fuar alanımızda tanıtacağız ” diye konuştu.

Bossche: “En son ürünler, teknolojiler, çözüm ve hizmetler anlatılacak”
Rockwell Automation Teknoloji ve Alan Uzmanlığı EMEA Kıdemli Direktörü Jan Van Den Bossche ise, ürün ve teknoloji oturumları ile ilgili şunları söyledi: “90’dan fazla ürün ve teknoloji oturumu en son ürünleri, teknolojileri, çözüm ve hizmetleri; ayrıca bu operasyonların bugünün, yarının ve geleceğin üretim ortamına cevap vermesine nasıl yardımcı olabileceği ele alınacak”

Bottomley: “Uygulamalı olarak deneyim kazanabilecekler”
Rockwell Automation Yazılım Satışından Sorumlu EMEA Başkan Yardımcısı Mark Bottomley de, “Düzenlediğimiz etkinliğimizde oturumlara ek olarak, katılımcılar en son teknolojiler ve ürünlerdeki gelişmelerle ilgili uygulamalı olarak deneyim kazanabilecekler. Bu uygulamalı, interaktif eğitim laboratuvarları, Allen‑Bradley ve FactoryTalk’a ait ürün portföyünü kapsıyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ