Makine Haber

Prof. Dr. Yusuf Altıntaş, Covid-19’un imalat sektörüne yansımalarını anlatacak

Takım tezgahları tasarımı, bilgisayar kontrolü, titreşimleri ve talaşlı imalat mekaniği konularında uzman olan Prof. Dr. Yusuf Altıntaş, Tezmaksan Makine tarafından düzenlenen online seminere katılacak. Etkinlik, webinar alt yapısı ile 11 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek.

  • 09 Haziran 2020
Prof. Dr. Yusuf Altıntaş, Covid-19’un imalat sektörüne yansımalarını anlatacak

Tezmaksan Makine; Covid-19 salgınının dünya imalat sektöründe yarattığı değişimler, yeni beklentiler ve Türkiye için oluşabilecek fırsatlar konusunda British Columbia Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve konunun uzmanı Prof. Dr. Yusuf Altıntaş’ın katılımı ile webinar gerçekleştirecek.
‘Sanal Ortamda İmalat Teknolojileri ve İşletmelere Faydaları’ başlıklı seminer, 11 Haziran tarihinde saat 17.00’da düzenlenecek. Takım tezgahları tasarımı, bilgisayar kontrolü, titreşimleri ve talaşlı imalat mekaniği konusunda uzman olan British Columbia Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Yusuf Altıntaş, seminerde; imalat sektörünün yeni dönemdeki konu başlıkları, sanal ortamda talaşlı imalat dinamikleri, verimi artırıp kayıp oranını düşürmeye yönelik teknikler, takım tezgahları için simülasyon çalışmaları, çekiç testi içeriği ve dinamikleri konularında da bilgiler verecek.
Havacılık başta olmak üzere otomotiv ve alüminyum sektöründeki son gelişmelerin de konuşulacağı webinar, sunum ve soru-cevap olmak üzere iki bölümden oluşacak. MAL Manufacturing Automation Laboratories and Terranic Systemes Genel Müdürü Dr. Doruk Merdol’un da konuşmacı olarak katılacağı seminerin moderatörlüğünü Tezmaksan Makine Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörü Yalçın Paslı yapacak. Seminere katılmak isteyenlerin, Tezmaksan’ın internet sitesi adresi üzerinden webinar talep formunu doldurulmaları gerekiyor. Katılımın sınırlı olduğu seminere kayıt olanlara yayın davet linkleri etkinliğin düzenleneceği 11 Haziran’da mail ile iletilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ