Makine Haber

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, kurumsal müşterileri için online eğitimler düzenliyor

Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın kurumsal müşterileri için geliştirdiği online eğitimler; otomotiv başta olmak üzere madeni yağların önemli yer tuttuğu demir çelik, çimento, madencilik, tekstil ve makine imalatı gibi birçok farklı sektöre hitap ediliyor.

  • 12 Mayıs 2020
Petrol Ofisi Madeni Yağlar, kurumsal müşterileri için online eğitimler düzenliyor

Pandemi döneminde kurumsal müşterilerine verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyen Petrol Ofisi Madeni Yağlar, kurduğu teknik eğitim sınıflarını dijital platformlar üzerine taşıyarak, sektörlere yönelik online eğitimler veriyor. ‘Online Sınıf Teknik Eğitimler’ adlı proje kapsamında; başta endüstriyel üreticiler, ekipman üreticileri, demir çelik üreticileri ve otomotiv yetkili servisleri olmak üzere farklı sektörlerden şirket temsilcileri online eğitimlere katılıyorlar.
İlk online eğitimlerin başarılı bir şekilde tamamlandığını aktaran yetkililer, “Farklı sektör temsilcilerine fayda sağlamak, sahip oldukları bilgileri pekiştirmek, teknik ve sektörel bilgilerinin geliştirilmesine katkı sağlamak hedefi ile verilen eğitimlere ilk katılanlar, Borovalı Otomotiv ve Çukurova Makine oldu. Firma sahipleri, yöneticileri ve çalışanlarına yönelik verilen eğitimler yoğun ilgi görürken; oldukça olumlu geri dönüşler alındı” dediler.

“Eğitimlerin sonunda katılımcılara sertifika da veriliyor”
Petrol Ofisi Teknik Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından verilen online programın; farklı sektör temsilcilerine yönelik genel eğitimlerin yanı sıra, kuruma ya da müşteriye yönelik özel olarak hazırlanan butik eğitimleri de kapsadığını aktaran yetkililer, “Müşterilerin zaman, ihtiyaç ve isteklerine göre içeriği hazırlanan online eğitimler, hafta içi tüm gün ve oluşturulan özel sınıflarda veriliyor. İnteraktif olarak gerçekleştirilen eğitimler sırasında, katılımcılar soru ve görüşlerini de dile getirebiliyorlar. Online eğitimlerin sonunda katılımcılara sertifika da veriliyor” diye konuştular.

“Birçok farklı sektöre hitap ediyor”
Eğitimlerde; otomotiv başta olmak üzere madeni yağların önemli yer tuttuğu demir çelik, çimento, madencilik, tekstil ve makine imalatı gibi birçok farklı sektöre hitap edildiğini ifade eden yetkililer, şunları aktardılar: “İçeriği müşterinin taleplerine göre geliştirilen eğitimlerin ana konu başlıkları; ‘Madeni Yağların Üretilmesi ve Sınıflandırılması’, ‘Motor Yağları ve Spesifikasyonları’, ‘Otomotiv Dişli Yağları ve Kullanımları’, ‘Endüstriyel Yağlar ve Sektörlere Göre Uygulamaları’, ‘Motosiklet Motor Yağları ve Otomotiv Özel Ürünlerinin Özellikleri’, ‘Gres Çeşitleri ve Gres Seçiminde Kritik Noktalar’, ‘Otomotiv Yağlarında Yeni Trendler’, ‘Denizcilik Yağları’ ve ‘Sektörel Güncellemeler’ olarak belirlendi.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ