Makine Haber

Oyak Renault en başarılı tedarikçilerini ödüllendirdi

Oyak Renault’nun en başarılı tedarikçilerini ödüllendirmek üzere düzenlediği ‘2020 Yılı Tedarikçi Başarı Ödülleri’nde; ‘En İyi Satınalma Performans Ödülü, ‘En İyi Sürdürülebilir Gelişim Ödülü’, ‘En İyi Hizmet Ödülü’ ve ‘Pandemi Süreci En Etkin Destek Ödülü’ olmak üzere 4 kategoride toplam 8 şirkete ödül verildi.

Oyak Renault en başarılı tedarikçilerini ödüllendirdi

Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nın, iş birliği içinde çalıştığı tedarikçilerinin performansını takdir etmek ve daha da iyileşmesini teşvik etmek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği ‘Tedarikçi Başarı Ödülleri’ sahiplerini buldu. Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde; ‘En İyi Satınalma Performans Ödülü’, ‘En İyi Sürdürülebilir Gelişim Ödülü’, ‘En İyi Hizmet Ödülü’ ve ‘Pandemi Süreci En Etkin Destek Ödülü’ olmak üzere toplam 4 kategoride 8 şirkete ödül verildi.
Pandemi koşulları nedeniyle sadece Oyak Renault Genel Müdürü Dr. Antoine Aoun, Oyak Renault Satınalma Direktörü Cenk Sermet ve ödül alan kuruluşların temsilcilerinin katıldığı ödül töreninde; ‘2020 En İyi Satınalma Performans Ödülü’ kategorisinde; Tefas A.Ş, Farplas Otomotıv A.Ş., Coşkunoz Metal Form A.Ş, Odelo Otomotiv Aydınlatma A.Ş. ve Faurecia Polifleks Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. ödüle lâyık görülürken; ‘2020 En İyi Sürdürülebilir Gelişim Ödülü’ CMS Jant ve Makine Sanayii A.Ş’nin oldu. ‘En İyi Hizmet Ödülü’ Mutlu Akü ve Malzeme A.Ş’ye verilirken; ‘Pandemi Süreci En Etkin Destek Ödülü’ de Bursa Seyahat Birlik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye takdim edildi.

Aoun: “Tüm değerli tedarikçilerimize teşekkür ediyorum”


Ödül töreninde konuşan Oyak Renault Genel Müdürü Dr. Antoine Aoun, “Bir yıldan uzun süredir devam eden ve çalışma şartlarımızı oldukça etkileyen Covid-19 salgını döneminde ortaya koyduğunuz özverili çalışmalarınız için bugün burada bizimle olan siz değerli konuklarımız başta olmak üzere tüm değerli tedarikçilerimize teşekkür ediyorum.  Otomotiv sektörünün mevcut durumda bir süre daha pandemi koşullarında çalışmaya devam edeceği görülüyor. 2021’de de çalışan sağlığına önem veren, zorlu üretim koşullarına en iyi adapte olan şirketler öne çıkıyor. Bu noktada, 50 yılı aşkın bilgi birikimi ile kazandığımız çevik ve esnek üretim kabiliyetimiz, fabrikamızın en büyük gücü olarak öne çıkarken yeniliklere açık, teknolojik gelişmeleri takip edebilen tedarikçilere olan ihtiyaç kendini daha fazla hissettiriyor. Tedarikçilerimizin de bu esnek üretim şartlarına uyum sağlayacakları konusundaki inancım ve güvenim tamdır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ