Makine Haber

Norm Holding, iki firması ile ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde yer aldı

Norm Holding şirketlerinden Norm Somun ve Norm Salihli, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde yer almayı başardı. Söz konusu listede Norm Somun 98. sırada kendine yer bulurken, Norm Salihli ise 197. sırada yer aldı.

Norm Holding, iki firması ile ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde yer aldı

İzmir merkezli Norm Holding’in firmaları arasında bulunan Norm Somun ve Norm Salihli, İstanbul Sanayi Odası’nın (ISO) açıkladığı ‘2020 Yılı Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer aldı. İSO’nun açıkladığı listede Norm Somun 98., Norm Salihli ise 197. sırada yer aldı.

Öztürk: “Geleceğe güvenle bakıyoruz”


Norm Holding Endüstri Grubu Başkanı Mahmut Öztürk, holding bünyesinde bulunan her iki firmanın da Ege Bölgesi ve özellikle Türk sanayisinin gelişim sürecinde önemli bir rol oynadığını belirterek, “İhracatımız, ekonomimize katkımız ve istihdamımız ile geleceğe güvenle bakıyoruz. İSO listesinde iki firmamızın da bulunması bizler adına gurur verici. Yeni yatırımlarımızla bu başarıyı daha da yukarıya taşımayı hedefliyoruz. Bu başarımızda, bizimle beraber olan tüm çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızın büyük çabaları bulunuyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ