Makine Haber

Messe Stuttgart Fuarcılık üst düzey bir atama gerçekleştirdi

1940’dan beri faaliyetlerini sürdüren ve yatırımlarına aralıksız devam eden Messe Stuttgart’ta; Lübnan, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Romanya ve Mısır başta olmak üzere 25 ülkenin Genel Müdürlüğü görevine Ufuk Altıntop getirildi.

  • 22 Ocak 2020
Messe Stuttgart Fuarcılık üst düzey bir atama gerçekleştirdi

1940 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ve yatırımlarına devam eden Messe Stuttgart Fuarcılık, şirketin yönetim performansını güçlendirmek için üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Messe Stuttgart bünyesinde Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Ufuk Altıntop, söz konusu görevinin yanı sıra; Bulgaristan-Romanya, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Müdürlükleri görevine getirildi.

Ufuk Altıntop hakkında:
Ortadoğu Lisesi Almanca Bölümü mezunu olan Ufuk Altıntop, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nü birincilikle bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayan Altıntop, değişik sektörlerde çalıştıktan sonra, 15 sene Hannover Fuarcılık’ta Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürdü. 2015’te Messe Stuttgart Ares Fuarcılık’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladıktan sonra 2017’de Genel Müdürlüğe atanan Altıntop, 2020 Ocak ayı itibariyle; Bulgaristan, Romanya, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Ortadoğu Bölge Müdürü oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ