Makine Haber

Maxion İnci Jant Grubu, ‘kıdemli’ çalışanlarına plaket verdi

Bin 700 çalışanıyla dünya otomobil markaları için jant üreten Türk otomotiv tedarik sanayiinin öncü kuruluşlarından Maxion İnci Jant Grubu, düzenlediği ‘Kıdem Ödül Töreni’ ile; 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldır görev yapan 80 çalışanına plaket verdi.

  • 27 Aralık 2019
Maxion İnci Jant Grubu, ‘kıdemli’ çalışanlarına plaket verdi

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisleri ile Avrupa’nın tek lokasyonda en geniş ürün yelpazesine sahip jant üreticisi konumunda olan Maxion İnci Jant Grubu; 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıllık kıdeme sahip çalışanlarını ödüllendirdi. Bin 700 çalışanıyla dünya otomobil markaları için jant üreten kuruluş, düzenlediği ‘Kıdem Ödül Töreni’nde 80 çalışanına plaket verdi.

Zaim: “Bağlılık ve aidiyet duygusu, köklerimizde ve genlerimizde var”
Çalışanların katkılarının ve özverili çalışmalarının Maxion İnci Jant Grubu’nu Türkiye’de önemli bir konuma getirdiğini belirten Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, tüm çalışanlara teşekkür etti. Zaim, “Bağlılık ve aidiyet duygusu, Maxion İnci Jant Grubu’nun köklerinde ve genlerinde olan çok önemli özellikler. Genlerimizde yer alan bu özellikleri, kurulduğumuzdan beri; yani yarım asırdan fazla bir süredir nesilden nesile aktarıyoruz. Bu da, henüz yeni başlamış bir çalışanımızın da bugün 40 yıl ödülü alan çalışanımız kadar bağlılık ve aidiyet duygusuna sahip olmasında önemli bir etken. Maxion İnci Jant Gurubu’nun bugünkü başarısına erişmesinde en önemli etkenlerden biri de işte bu özelliğimiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ