Makine Haber

Masdaf, yeni genel müdürlük binasına taşındı

Pompa sektörünün önde gelen markalarından Masdaf, güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Tuzla’da satın aldığı yeni genel müdürlük binasına taşınan şirket, altı kattan oluşan yeni merkezinde, çalışanlarına yüksek konfor ve gelişmiş teknolojik alt yapı sunuyor.

Masdaf, yeni genel müdürlük binasına taşındı

Masdaf, gelişen iş hacmine paralel olarak artış gösteren faaliyetlerini daha verimli olarak sürdürebilmek amacıyla İstanbul’da bulunan genel merkezini yakın zaman önce Tuzla’da satın aldığı ofis binasına taşıdı. Şirket, 12 bin metrekarelik alan üzerine 8 bin 500 metrekarelik kapalı alan olacak şekilde inşa edilen ve altı kattan oluşan yeni merkezinde, çalışanlarına yüksek konfor ve gelişmiş teknolojik alt yapı sunuyor.

Polatoğlu: “Her alanda değişmeye devam ediyoruz”


Her alanda değişmeye devam etiklerini ifade eden Masdaf Yönetim Kurulu Üyesi Denizhan Polatoğlu, “2020 yılında markamızın kurumsal kimlik yapısının yenilenmesi ile başlayan değişim, yeni ofis binamız ile devam ediyor. Şirket olarak orta ve uzun vadede gerçekleştirmeyi planladığımız büyüme, gelişim ve modernizasyon hedeflerimiz için bu tür bir tesise geçmek temel amacımızdı. Çünkü fiziki olarak yaşadığımız bu yenilik, aynı zamanda değişim ve gelişim çalışmalarımız için de destekleyici unsur olacak. Ofislerimiz, evimizden sonra en fazla zaman geçirdiğimiz mekanlardır. Bu nedenle ofisimizin dizayn çalışmalarının merkezine insanı koyduk. Çalışanlarımızın motivasyonunu pozitif yönde etkilemek üzere dizayn ettiğimiz yeni ofisimizde, onların sosyalleşerek etkileşim içinde çalışmalarına olanak sağlayacak ortak çalışma alanları kurguladık” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ