Makine Haber

Kolay ve doğru dijital baralama kafası kurulumu hurdayı azaltıyor

Seco Axiabore ve Axiabore Plus dijital eksenel baralama kafalarında, takım kurulumu sırasında hassas yer değiştirme değerlerini görüntülemek için dijital bir cihaz kullanılır. Bu geniş ekran tüm Seco dijital eksenel baralama kafaları ile çalışır ve tezgah takımları içinde net görüş sağlamak için ters çevrilir.

  • 29 Şubat 2024
Kolay ve doğru dijital baralama kafası kurulumu hurdayı azaltıyor

Seco Tools

Seco Axiabore ve Axiabore Plus dijital eksenel baralama kafaları, parçaların ıskartaya ayrılmasına neden olabilecek zahmetli ve kusurlu baralama kafası ayarlamalarını ortadan kaldırıyor. Geniş dijital ekran; hızlı, verimli ayarlama ve kurulum sağlıyor.
Seco Ürün Müdürü Kavita Dandge, konu hakkında şunları söyledi: “Baralama kafalarının doğru ayarlanması için genellikle nitelikli bir operatöre ihtiyaç duyulur. Nitelikli iş gücü eksikliğiyle mücadele eden atölyelerde, her seviyeden operatörün hatasız ayarlamalar yapabilmesi için dijital eksenel baralama kafalarında ters çevrilebilir bir dijital ekran kullanılır.”
Kesme kenarı yer değiştirmesi, baralama hassasiyeti için kritik öneme sahip. Seco Axiabore ve Axiabore Plus dijital eksenel baralama kafalarında, takım kurulumu sırasında hassas yer değiştirme değerlerini görüntülemek için dijital bir cihaz kullanılır. Bu geniş ekran tüm Seco dijital eksenel baralama kafaları ile çalışır ve tezgah takımları içinde net görüş sağlamak için ters çevrilir.

Net ve hassas ayarlamalar yapılmasını sağlıyor
Dijital bir cihaz olmadan baralama kafası kurulumu, okunması zor küçük ölçeklerin ayarlanmasını gerektiren zaman alıcı bir işlemdir. Seco Axiabore ve Axiabore Plus dijital eksenel baralama kafaları, insan kaynaklı hataları neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için net ve hassas ayarlamalar yapılmasını sağlıyor. Geniş, kolay okunur ekran ve kullanışlı düğme kontrolleriyle Seco dijital kafa, daha fazla verimlilik ve üretkenlik için ayarlama sürelerini de kısaltıyor.
Maksimum seviyede çok yönlülük sağlamak için Seco dijital ayarlama cihazında pil kullanılmaz. Cihaz, USB üzerinden şarj edilir ve güçlü bir sızdırmazlık oluşturmak için baralama kafasına mıknatıslarla takılır. Değiştirilebilir pillerin kullanılmaması, pil değiştirme sırasında oluşabilecek kirlenmeleri önler. Seco Axiabore ve Axiabore Plus dijital eksenel baralama kafalarının pilsiz tasarımı, toz ve soğutma sıvısı girişini önlemek için sızdırmaz kalır ve dijital ekran tek şarjla 200 ölçüm yapabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ