Makine Haber

Işıltan: “Tam kapanma sürecinde de, üretim ve tedarik zincirimizi devam ettireceğiz”

Tedarik zincirinde kesintisiz hizmetin yanı sıra dijital çözümlerle de aktif olacaklarını ifade eden Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Özgecan Işıltan, alınan önlemlerle söz konusu süreci sorunsuz bir şekilde atlatmayı öngördüklerini dile getirdi.

Işıltan: “Tam kapanma sürecinde de, üretim ve tedarik zincirimizi devam ettireceğiz”

Tam kapanma kararı ile pandemi dönemine yönelik aksiyonlarını güncelleyerek disiplinler arası bir organizasyon yapısı kuran Hilti Türkiye, 17 günlük kapanma dönemi için süreklilik planlarını hazırladı.
Tüm dünyayı alarma geçiren pandemi döneminde iş süreçlerini gelişmelere paralel olarak sürekli güncel tuttuklarını söyleyen Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Özgecan Işıltan, kurdukları güçlü organizasyon ağı ile olası aksamaların önüne geçmeyi hedeflediklerini açıkladı. Çalışma saatlerini de hükümetten alınan teşvik ve öneriler doğrultusunda güncellediklerini kaydeden Işıltan, alınan önlemlerle söz konusu süreci sorunsuz bir şekilde atlatmayı öngördüklerini söyledi.

“Amacımız, müşterilerimizin sorularının cevapsız kalmasını önlemek”
Saha ekibinin ‘Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi’ çerçevesinde uygun durum ve koşullarda yollarda olacağını söyleyen Işıltan, şunları aktardı: “Kırmızı Hilti arabalarımız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ziyaretlerine devam edecek. Ziyaret kısıtlaması içeren durumlarda ise, satış ve mühendislik ekiplerimiz telefonla ve dijital olarak desteklerini sunmayı sürdürecekler. Amacımız, müşterilerimizin sorularının cevapsız kalmasını önleyerek sorunları ortadan kaldırmak.”
İnternet sitesi ve mobil uygulamalardan sipariş almaya devam edeceklerini ifade eden Işıltan, müşterilerin söz konusu kanallardan sipariş vermesi durumunda yüzde 50 navlun indiriminden faydalanabileceklerini söyledi. Her türlü ürün, servis ve uygulama bilgisine online olarak Hilti internet sitesinden ulaşılabileceğini belirten Işıltan, “Bu süreçte olabildiğince dijital alt yapılı hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ