Makine Haber

GA VSD, kompresör teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor

Günümüzde endüstride bulunan en sürdürülebilir ve en yüksek enerji verimliliğine sahip kompresör olma özelliğini taşıyan GA VSD; performans, güvenilirlik ve akıllı bağlantı özellikleriyle de işletmelerin sürdürülebilirlik ve verimlilik hedeflerini destekliyor.

  • 12 Ocak 2023
GA VSD, kompresör teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor

Atlas Copco Kompresör Tekniği

Atlas Copco Kompresör Tekniği, geniş ürün portföyüyle sanayide sürdürülebilir verimliliği desteklemeye ve yenilikçi çözümlerini iş ortaklarına sunmaya devam ediyor. Basınçlı havanın kullanıldığı her yerde enerji tasarrufu ve verimlilik sağlayan şirketin son teknolojiyle geliştirdiği GA VSD, şimdiye kadar yapılmış en yüksek enerji verimliliğine sahip ve sürdürülebilir kompresör olma özelliği taşıyor. Öncü akıllı özellikleri sayesinde ise her müşteriye göre uyarlanabiliyor ve optimize edilebiliyor.
VSD ve VSD+ modellerinden sonra yeni satışa sunduğu GA VSD ile kompresör teknolojisini bir üst seviyeye taşıyan Atlas Copco Kompresör Tekniği, yeni ürünü ile yüzde 60’a kadar enerji verimliliği sağlıyor.

Şenol: “Çığır açar nitelikte”
Söz konusu oranın sektör için çığır açar nitelikte olduğunu ifade eden Atlas Copco Kompresör Tekniği Endüstriyel Hava Bölümü Ürün ve Pazarlama Müdürü Mert Şenol, “GA VSD, şimdiye kadar üretilmiş en verimli vidalı kompresör. Bu da müşterilerimize enerji maliyetleri ve karbon ayak izini azaltma hedeflerinde çok önemli bir avantaj sağlıyor. Sadece 2021’de kurulumu gerçekleştirilen invertörlü kompresör modellerimizle Türkiye sanayisine yıllık 222.500 MWh yani 570 milyon TL’ye eş değer elektrik enerjisi tasarrufu sağladık. GA VSD ile bu seviyeyi çok daha ilerilere taşıyacağımızı öngörüyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ