Makine Haber

Ewon ve NVISO, IIoT siber güvenliğini yeni seviyeleri taşımak için ortaklık kuruyor

Sürekli artan siber tehdit ortamıyla birlikte, HMS Networks içerisindeki bir iş birimi ve endüstriyel uzaktan bağlantı alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Ewon, siber güvenlik alanında uzman olan NVISO ile siber güvenliği bir üst seviyeye taşımak adına ortaklık kurdu.

Ewon ve NVISO, IIoT siber güvenliğini yeni seviyeleri taşımak için ortaklık kuruyor

Fabrikaları kötü niyetli saldırılardan korumak her zamankinden daha fazla kritik hale geldi. HMS Networks, kurumsal düzeyde güvenlik korumasına sahip olacak gelecek nesil Ewon ürünlerini geliştiriyor. Söz konusu güvenlik girişiminin temel unsurlarından biri ise; Ewon hizmetlerinin siber saldırıları önlemesine, algılamasına ve bunlara güçlü bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olması için siber güvenlik uzmanı NVISO ile kurduğu ortaklık.

“HMS çıtayı daha yükseğe çıkarmaya karar verdi”
HMS’in, genel olarak aynı noktalara odaklanan yıllık denetimler yerine, zamanla daha da iyi hale gelen uzmanlar tarafından sürekli olarak zorlanarak çıtayı daha yükseğe çıkarmaya karar verdiğini aktaran yetkililer, “Buna göre NVISO, Ewon sistemlerini düzenli olarak inceleyecek ve nasıl iyileştirilebileceği konusunda sürekli geri bildirim sağlayacak. Ewon’un her yıl yenilediği ISO 27001 sertifikasını tamamlayan ortaklık; endüstriyel makinelere uzaktan erişimin daha iyi korunması için Ewon ürünlerinin ve hizmetlerinin her zaman en yüksek seviyede güvence altına alınmasını sağlayacak. Müşterilerin verilerinin gücünü en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için, Ewon ürünleri, müşteri ihtiyaçlarına dayalı olarak hızlı bir şekilde verimli ve entegre çözümler oluşturmaya hazır olan 2 binden fazla deneyimli iş ortağından oluşan kapsamlı ve küresel bir ekosistem oluşturdu” dediler.

Ghinst: “Pazardaki lider oyuncu olmak büyük bir sorumluluk getiriyor”
“300 binden fazla bağlı makineyle pazardaki lider oyuncu olmak büyük bir sorumluluk getiriyor ve bu hafife almadığımız bir şey” diye konuşan HMS Networks Ewon Birimi Genel Müdürü Francis Vander Ghinst, sözlerini şöyle noktaladı: “Bu da, müşterilerimizin veri ve ekipmanlarının güvenliğini ve gizliliğini vaat etmekle ve sağlamakla başlıyor.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ