Makine Haber

Ermaksan, ‘Dönüşüm ve Fark Yaratanlar’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü

Ermaksan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 46. kez gerçekleştirilen ve 7 ayrı kategoride 60’tan fazla ödülün sahiplerini bulduğu ‘Ekonomiye Değer Katanlar 2019 Ödül Töreni’nde, ‘Dönüşüm ve Fark Yaratanlar’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

  • 11 Aralık 2019
Ermaksan, ‘Dönüşüm ve Fark Yaratanlar’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü

‘Yenilikçi teknolojiler’ sloganıyla Endüstri 4.0’a uygun akıllı ve ileri teknoloji çözümler geliştiren Ermaksan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 46.’sı düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar 2019 Ödül Töreni’nde, ‘Dönüşüm ve Fark Yaratanlar’ kategorisinde ödüle lâyık görüldü. TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un katılımıyla gerçekleştirilen ve 7 ayrı kategoride 60’tan fazla ödülün sahiplerini bulduğu organizasyonda, şirketin ödülünü Ermaksan’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan teslim aldı.

Özkayan: “Büyük bir gurur ve mutluluk yaşıyoruz”
Değerli bir ödüle lâyık görülmekten dolayı büyük bir gurur ve mutluluk yaşadıklarını kaydeden Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan, Türkiye’yi teknoloji arenasında en iyi şekilde temsil etmek için ileri teknolojiye yönelik yatırımlarının son sürat devam edeceğini söyledi. Temel amaçlarının, üretimde katma değeri ve verimliliği artırmak olduğunun altını çizen Özkayan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bu doğrultuda, Ar-Ge ve inovasyona büyük önem verirken; ileri teknoloji geliştirme noktasında da ülkemizin öncüsü olmayı hedefliyoruz. Firma olarak, Endüstri 4.0’a uygun çözümler geliştirerek, tamamen gelecek odaklı hareket ediyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ