Makine Haber

Elektrik tesisatlarının güvenliği için yeni nesil çözümler

Yeni nesil üretim teknolojisi ile 3kA’den 6kA’e çıkan Valta serisindeki otomatik sigortalar, kullanıcılara daha güvenli ve kesintisiz bir performans sunuyor. Sanayi ve konutlarda elektrik tesisatlarını, devre ve sistemleri ani yüksek gerilime karşı koruyan Parafudr ise, cihazların zarar görmesini ve arızaları önlüyor.

  • 04 Mart 2020
Elektrik tesisatlarının güvenliği için yeni nesil çözümler

Günsan

Elektrik ekipmanları, anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Günsan, yeni nesil üretim teknolojisi ile 3kA’den 6kA’e çıkan Valta serisindeki otomatik sigortaları ile daha güvenli ve kesintisiz bir performans sunuyor. Sanayi ve konutlarda elektrik tesisatlarını, devre ve sistemleri ani yüksek gerilime karşı koruyan Parafudr da, cihazların zarar görmesini ve arızaları önleyerek tasarruf sağlıyor.
Sanayide ve konutta bulunan elektrik tesisatları ve sistemleri, dönem dönem aşırı gerilim darbelerine mûruz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda hem enerji kesintisi yaşayan, hem de arızalar nedeniyle ekstra maliyete giren işletmeler zarar görüyorlar. Günsan’ın ürün portföyünde yer alan Parafudr, yıldırım düşmesi gibi durumlarda ani gerilimlere karşı özellikle hassas cihazların korunmasını sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ