Makine Haber

E-Güven Akademi, dijital dönüşüm konusunda gençlerle profesyonelleri buluşturacak

Dijital dönüşümünde gençlere ve profesyonellere kılavuzluk etmeyi hedefleyen E-Güven Akademi, bu yıl 4. kez düzenleyeceği ‘Digital Meet Up’ adı altındaki etkinlikte, katılımcıları e-dönüşüm alanındaki uzman isimlerle bir araya getirecek.

  • 13 Kasım 2019
E-Güven Akademi, dijital dönüşüm konusunda gençlerle profesyonelleri buluşturacak

E-Güven Akademi, 2015 yılında start verilen E-Dönüşüm Sertifika Programı’nın bu yılki ayağını ‘04. Digital Meet Up’ adı ile gerçekleştirecek. 24 Kasım 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek etkinlik kapsamındaki eğitimlerle, dijital dönüşüm konusunda katılımcılara kılavuzluk edilmesi amaçlanıyor.
Kâr amacı gütmeyen E-Güven Akademi, e-dönüşüm stratejileri ve uygulamaları hakkında ayrıntıları; kamu ve özel şirket çalışanları, profesyoneller ve öğrencilerle birlikte ele alacak. ‘Blokchain ekosisteminin önemi’ ve ‘dijital kimlikler’ gibi konuların ön planda olacağı etkinlikte; ‘Türkiye’de dijitalleşmenin tarihçesi’, ‘dijitalleşme ve siber güvenlik’, ‘dijitalde yatırımların neye göre şekillendiği’, ‘veri güvenliği’ gibi konular da ele alınacak. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika da verilecek.

Orhun: “Kurumsal sosyal sorumluluk görevimizin bir parçası”


E-Güven Akademi’yi kurumsal sosyal sorumluluk görevlerinin bir parçası olarak 2015 yılında kurduklarını kaydeden E-Güven Genel Müdürü Can Orhun, şöyle konuştu: “Dijital dünya her geçen gün yenileniyor. E-Güven Akademi, dijitalde yaşanan bu gelişmelerin evrimine alanında uzman kişilerin gözünden bakmayı hedefliyor. Temel amacımız; genç neslin ve nitelikli iş gücünün beklentilerine karşılık verebilmek.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ