Makine Haber

Creality Sermoon D1 3D yazıcı Türkiye pazarı ile buluşuyor

2014 yılından beri faaliyet gösteren, Çin pazarının inovatif ve yıllık 1 milyonu aşkın üretim kapasitesi ile uzman 3D yazıcı üreticisi Creality’nin Sermoon D1 3D yazıcı modeli, E-Data Teknoloji güvencesi ile Türkiye pazarındaki kullanıcılarla buluşuyor.

Creality Sermoon D1 3D yazıcı Türkiye pazarı ile buluşuyor

E-Data Teknoloji

Geçtiğimiz aylarda E-Data Teknoloji ile distribütörlük sözleşmesi imzalayan dünyanın en ünlü 3D baskı teknolojisi markalarından biri olan Creality’nin Sermoon D1 modeli Türkiye’de piyasaya sürüldü. 28 x 26 x 31 cm maksimum baskı boyutlarına sahip olan yazıcı, PLA, ABS ve TPU türünde filamentleri kullanabiliyor. 4.3 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan üründe SD kart girişi de bulunuyor.
Yarı kapalı modellerden biri olan Sermoon D1, sahip olduğu alüminyum çerçeve ve şeffaf yan panellerle şık bir tasarım sunuyor. Tamamen metal çerçeveye sahip olması ile sağlamlığını vurgulayan model, şeffaf yapısı sayesinde tüm baskı sürecinin dışarıdan rahatlıkla görüntülenmesini sağlıyor.

Çok güçlü bir gövde yapısı sunuyor
Filament besleme sensörüne sahip olan yazıcı, filament eksikliği veya elektrik kesintisi gibi durumlarda bile gerçek zamanlı koruma ve talimatların otomatik olarak saklanmasını akıllı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor.
Filament itme mekanizması (ekstrüder) ile birlikte tüm gövdesinin alüminyum alaşımdan üretildiği 3D yazıcı, bu sayede çok güçlü bir gövde yapısı sunuyor. Pürüzsüz ve endüstri standartlarında baskı alınabilen yazıcı akıllı sensörleri ile sessiz bir şekilde çalışabiliyor.
Creality Sermoon D1 3D yazıcı, çift Z ekseni ile, T tipi çift vidalı çubuğuna ve V tekerleği senkron bileşeni ile XY senkron rulmanına sahip. Bu özellikleri ile daha dengeli ve daha yüksek hassasiyetle baskı teknolojisi sunuyor. Bu sayede yumuşak hareketlerle baskı yaparken, detayların daha pürüzsüz olmasını sağlıyor.

Kutusundan modüler bir yapıda çıkıyor
Kutusunun açıldığı andan itibaren ‘kendin yap’ tatmini ve keyfini yaşatmayı vaat eden Sermoon D1, kutusundan modüler bir yapıda çıkıyor ve kullanıcılar yazıcıyı kendileri bir araya getiriyor.
Creality bünyesinde, normal şartlarda aşınan parçalar hariç 1 yıl garanti sunulurken; E-Data Teknoloji kendisinden alınan ürünler için aşınan parçalar hariç 2 yıl garanti sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ