Makine Haber

Connectiondays’de ilk dijital etkinlik ve online konferans gerçekleştirildi

Dijital etkinlik platformu Connectiondays.com’da ilk dijital etkinlik ve online konferans 25 Haziran tarihinde düzenlendi. Tüm gün boyunca süren etkinlikte, sektör profesyonelleri connectiondays.com üzerinden bir araya gelerek sektörün nabzına ışık tuttular.

  • 07 Temmuz 2020
Connectiondays’de ilk dijital etkinlik ve online konferans gerçekleştirildi

Deutsche Messe A.G’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in yeni hizmeti dijital etkinlik platformu Connectiondays.com, ilk dijital etkinlik ve online konferansını 25 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirdi.
Hannover Fairs Turkey’in haziran ayı itibariyle fiziki fuarlarının yanı sıra, yeni markası ‘Connectiondays.com’ ile dijital etkinlikler serisinin organizatörü olarak da, sektör profesyonellerine hizmet vermeye başladığını kaydeden yetkililer, “Online konferans ve dijital etkinlikler serisinin ilki Industrial Digitalization Conference, 25 Haziran’da tüm gün boyunca, sektör profesyonellerini connectiondays.com üzerinden bir araya getirerek, sektörün nabzına ışık tuttu. Tüm gün süren etkinlik süresince, sektör profesyoneli ziyaretçiler geleceğin yatırımları için a’dan z’ye dijital dönüşüm stratejilerini aktardılar. Industrial Digitalization Conference ile; karanlık fabrikalardan yapay zekaya, artırılmış gerçeklikten sanal gerçekliğe, bulut ve büyük veri yönetiminden katmanlı üretime, dijital ikizden Lojistik 4.0’a, endüstriyel güvenlikten tedarik zinciri yönetimine, 5G teknolojilerinden akıllı üretim çözümleri ve endüstriyel-robotik otomasyonlarına kadar birçok konu, sektör profesyonelleri tarafından masaya yatırılarak, gerçek zamanlı bilgiye kaynağından ulaşma imkânı yaratıldı” dediler.

“İnteraktif görüşmeler gerçekleştirildi”
Dijital etkinlik ve konferansların yanı sıra; Advantech, Entek, Festo, Mettler Toledo, Omron, SMC, Thread In Motion, Universal Robots, Wipelot, CPV, Rockwell Automation ve SAN-AI gibi firmaların stantlarının online olarak ziyaret edilerek, interaktif görüşmeler gerçekleştirildiğini kaydeden yetkililer, “Uluslararası ve yerel markaların alanında lider konuşmacılarının yer aldığı Industrial Digitalization Conference kapsamında 16 webinarda, 49 firma temsilcisi panelistler ve 2 farklı özel stant alanı yer aldı. 59 ülkeden 3 binin üzerinde sektör temsilcisi kanaat liderinin ziyaret ettiği bu özel dijital platformda, sponsor firmaların online stantları da ziyaret edilerek, önemli iş bağlantılarının gerçekleştirilmesine zemin oluşturuldu. İşletmeler; yeni nesil teknolojilerle nasıl daha rekabetçi hale dönüşebileceklerini, yeni dünya düzenindeki yeni dönemin nasıl olacağını, Hannover Fairs Turkey’in gerçekleştirdiği Industrial Digitalization Conference’ta deneyimleme fırsatı buldular.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ