Makine Haber

Bosch Rexroth’ta üst düzey atama

Dr. Steffen Haack, 1 Ocak’tan itibaren Bosch Rexroth AG’de yeniden Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alacak. Şirketin mühendislik ve geliştirme faaliyetleri ile Endüstriyel Hidrolik Bölümü’nü oluşturan üç iş biriminin sorumluluğunu da üstlenecek olan Haack, Endüstriyel Hidrolik iş kolunun yöneticiliğini de sürdürecek.

  • 21 Aralık 2020
Bosch Rexroth’ta üst düzey atama

Bosch Rexroth AG’de Dr. Steffen Haack (54), 1 Ocak 2021’den itibaren bir kez daha Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alacak. Aynı zamanda, şirketin mühendislik ve geliştirme faaliyetleri ile Endüstriyel Hidrolik Bölümü’nü oluşturan üç iş biriminin sorumluluğunu da üstlenecek olan Haack, Endüstriyel Hidrolik iş kolunun yöneticiliğine de devam edecek. Yönetim Kurulu bünyesinde Fabrika Otomasyonu Bölümü’nden ise Dr. Marc Wucherer (51) sorumlu olacak. Haack, önceden açıklandığı üzere yıl sonunda şirketten ayrılacak olan Dr. Heiner Lang’ın (44) Mühendislik ve Geliştirme Faaliyetleri Yöneticiliği görevini devralacak.

Najork: “Yönetim ekibimizi güçlendirdiği için büyük bir mutluluk duyuyorum”
Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu Üyesi ve Bosch Rexroth Yönetim Kurulu Başkanı Rolf Najork, atamayla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çeşitli teknolojik alanlarda edindiği tüm operasyonel tecrübesi ve özellikle hidrolik alanında uzun yıllara dayanan uzmanlığı ile, Steffen Haack’in mühendisliğimizden sorumlu olması ve yönetim ekibimizi güçlendirmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Ayrıca Haack, şirketimizin ve sektörümüzün komite, dernek ve üniversitelerdeki tanınmış bir temsilcisi.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ