Makine Haber

Yücetürk: “Mando Aftermarket olarak AAMPACT ağına dâhil olduk”

Mevcut üyelerinin global seviyedeki çıkarlarını korumayı ve desteklemeyi amaçlayan AAMPACT’a dâhil oldukları için memnun olduklarını dile getiren Mando Aftermarket CEO’su Anıl Yücetürk, söz konusu sistemin markalarının uluslararası entegrasyonuna değer katacağını ifade etti.

  • 02 Mart 2020
Yücetürk: “Mando Aftermarket olarak AAMPACT ağına dâhil olduk”

Güney Koreli Halla Corporation Europe çatısı altında Türkiye’de hayata geçirilen ve otomotiv tedarik sektörünün en büyüklerinden biri olan Mando Aftermarket, küresel tedarik sistemini zenginleştirmeye devam ediyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Rusya, Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya’yı kapsayan dev bir satış ağını direkt olarak Türkiye’den yöneten şirket, küresel operasyonlarını çok daha etkin ve verimli hale getirmek amacıyla önemli bir iş birliğine imza attı. Mando Aftermarket, otomotiv tedarik sektörüne fayda sağlamaya odaklanan ve üyeleri arasındaki iş birliğinin geliştirilmesini hedefleyen AAMPACT stratejik ağına dâhil oldu.

“Markamızın uluslararası entegrasyonuna değer katacak”
Mevcut üyelerinin global seviyedeki çıkarlarını korumayı ve desteklemeyi amaçlayan AAMPACT’a dâhil oldukları için memnun olduklarını ifade eden Mando Aftermarket CEO’su Anıl Yücetürk, “Bu gelişmiş sistemin, markamızın uluslararası entegrasyonuna değer katacağına inanıyoruz. Bundan kısa süre önce de, otomotiv satış sonrası endüstrisi açısından dünyadaki en büyük satın alma grupları arasında yer alan Temot International ve global satın alma grubu Nexus ile iş birliğine gitmiştik. Dâhil olduğumuz bu stratejik değer ağları sayesinde, küresel operasyonlarımız optimize edilmiş bir verimlilik ile çok daha değerli ve sürdürülebilir hale gelecek” diye konuştu.

“Gelecek odaklı hareket ediyoruz”
Uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve sahip oldukları know-how ile tamamen gelecek odaklı hareket ettiklerini vurgulayan Yücetürk, yenilikçi ve katma değerli ürünleri ile çözümün bir parçası olduklarını söyledi. Yücetürk, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Mando Aftermarket ile otomotiv sektöründeki küresel tedarik sistemine yepyeni bir boyut kazandırıyoruz. Tamamen geleceğin teknolojilerini üretip, sektörün geleceğine katkı sağlamayı hedefliyoruz. 5 yıl içinde 1 milyar dolarlık dev bir cironun doğrudan Türkiye’den yürütüleceği bir oluşumla hayata geçirdiğimiz şirketimiz ile, yakın gelecekte ülkemize ve dünya ekonomisine çok önemli katkılar sağlayacağımıza inanıyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ