Makine Haber

TOS+H Expo, beşinci kez kapılarını açacak

İstanbul Sanayi Odası’nın desteğiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde 2-4 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan TOS+H Expo, iş sağlığı ve güvenliği alanında dünyanın en büyük ihtisas fuarı A+A ile yakından bağlantılı olması ile de öne çıkıyor.

  • 18 Mart 2024
TOS+H Expo, beşinci kez kapılarını açacak

TOS+H Expo, 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında 24 bini aşkın üyesi ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sanayi odası İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) desteğiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde (ICC) gerçekleştirilecek. İSO, TOS+H Expo Fuarı’nda kendi standıyla (İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Sanayi Odası Belgelendirme A.Ş.) yer alırken, İSO İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu ile de deprem ve afetten Korunma konularına odaklanacak.
Fuar sırasında Genel Kurul’unu düzenleyecek olan TİGİAD da kendi standında, işyerinde sağlık ve güvenlik konularında uzman sunumlarıyla fuara katkı sağlayacak.

Wismer: “İstanbul Sanayi Odası ile işbirliğimizi yoğunlaştırıyoruz”
A+A ve küresel A+A Etkinlik Portföyü Direktörü Lars Wismer, “TOS+H Expo 2024 çerçevesinde bölgedeki iş sağlığı ve güvenliğine yönelik bu önemli platformu birlikte genişletmek amacıyla İstanbul Sanayi Odası ile işbirliğimizi yoğunlaştırıyoruz. Bu ortaklık sayesinde, Türkiye’de güvenli bir çalışma ortamının geliştirilmesine birlikte kararlı bir katkıda bulunuyoruz” diye konuştu.
Ayrıca yeni kurulan Start-up Zone, yeni firmalara yenilikçi çözümler ve vizyoner fikirler sunmaları ve ağ oluşturmaları için önemli platform sunacak. Messe Düsseldorf tarafından yerel organizatör Tezulaş Fuar ile işbirliği içinde düzenlenen TOS+H Expo, iş sağlığı ve güvenliği alanında dünyanın en büyük ihtisas fuarı A+A ile yakından bağlantılı olması ile de öne çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ