Makine Haber

Rockwell Automation, makine güvenliğinde şirketlere yardımcı oluyor

Rockwell Automation, şirketlere makine güvenliğinde yardımcı olmak için Makine Güvenliği Sistem Entegratörü Programı’nı genişletmeye devam ediyor. Program, şirketlerin bugünün güvenlik standartlarına yetişebilmelerine ve verimliliklerini artırabilmelerine katkı sağlıyor.

  • 19 Kasım 2019
Rockwell Automation, makine güvenliğinde şirketlere yardımcı oluyor

Rockwell Automation’ın Makine Güvenliği Sistem Entegratörü Programı’na üç yeni şirket daha katıldı. Firmaların bugünün güvenlik standartlarına yetişebilmelerine ve verimliliklerini artırabilmelerine katkı sağlayan programın, yeni katılımlarla birlikte dünya genelinde 45 üyesi bulunuyor.
Rockwell Automation Makine Güvenliği Sistem Entegratörü Programı’nın yeni üyeleri ise şunlar:
♦ Matrix Technologies, Inc., ABD genelinde farklı sektörlere otomasyon ve kontrol sistemleri entegrasyon, üretim zekası ve operasyonel teknolojiler, proses ve tesis mühendisliği hizmetleri veriyor. Merkezi Ohio-Toledo olan şirketin; Cincinnati, Indianapolis, Kansas City, Minneapolis, Denver ve Atlanta’da birimleri bulunuyor.
♦ Automation Group, gıda ve içecek sektörünü başarısını kanıtlamış otomasyon, ağ ve görselleştirme çözümleriyle destekliyor. Merkezi Kaliforniya-Modesto’da olan kuruluşun; Kaliforniya ve Nevada genelinde farklı lokasyonlarda da birimleri bulunuyor.
♦ Factory Automation Systems, ABD genelinde anahtar teslim otomasyon ve robotik çözümler sağlıyor. Merkezi Atlanta Georgia’da olan şirket; aralarında yapı malzemeleri, gıda ve içecek işleme, tüketici ürünleri, metal, otomotiv ve hava-uzay sanayiinin de bulunduğu birçok sektöre hizmet veriyor.

Lane: “Güvenlik; sadece ‘kontrol edildi’ denilecek bir kutucuk değil”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Rockwell Automation Sensör, Güvenlik ve Bağlantı Ekipmanlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Lee Lane, “Kalifiye sistem entegratörleriyle çalışmak, üreticilerin sistemlerini mevcut standartlarla uyumlu şekilde muhafaza etmelerini ve verimi artırmalarını sağlıyor. Güvenlik; sadece ‘kontrol edildi’ denilecek bir kutucuk değil. Pozitif bir güvenlik kültürü olması, mevcut standartlara uyum ve modern güvenlik teknolojilerini kullanmak; arıza süresini düşürmüş, işçi güvenliğini önemli ölçüde artırmış, işe alım ve emeklilik oranlarına da olumlu yansımıştır” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ