Makine Haber

Plast Eurasia İstanbul Fuarı kapılarını açmak için gün sayıyor

120 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 1-4 Aralık tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Etkinliğin binin üzerinde katılımcı firma ile 50 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

  • 17 Kasım 2021
Plast Eurasia İstanbul Fuarı kapılarını açmak için gün sayıyor

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliği ile 1-4 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Plast Eurasia İstanbul, 120 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek. Etkinlik; Avusturya, Belçika, Brezilya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Malezya, Hollanda, Kore, Rusya, İspanya, Tayvan, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan binin üzerinde katılımcı firma ile 50 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak. Plast Eurasia İstanbul’un katılımcılarına sunduğu dijital çözümlerle ticari iş birlikleri fuar tarihi öncesinde başlayacak ve etkinlik sonrasında da devam edecek.
Bir önceki fuar; Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya bölgelerinden 7 bin 801, yurt içinden 44 bin 560 olmak üzere, toplam 52 bin 361 ziyaretçiyi ve 48 ülkeden alım heyetini ağırlamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ