Makine Haber

Microsoft Teknoloji Zirvesi 26 Mart’ta düzenlenecek

En yeni teknolojilerle geleceğin trendlerini yakalamak isteyen kurumları bir araya getiren Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde; perakende, finans ve üretim başta olmak üzere, sektörlerin dijital dönüşüm dinamikleri, yeni nesil teknolojiler ve sektörel uygulamalar uzmanların gözünden katılımcılara aktarılacak.

  • 14 Şubat 2020
Microsoft Teknoloji Zirvesi 26 Mart’ta düzenlenecek

Microsoft Türkiye, bu yıl da yüzlerce işletmeyi ve binlerce katılımcıyı Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde ağırlamaya hazırlanıyor. Her yıl yaklaşık 3 bin katılımcıyı buluşturan etkinliğin yedincisi, 26 Mart 2020 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun ev sahipliğinde, ‘Türkiye Geleceği Bulutla Yakalayacak’ mottosuyla düzenlenecek organizasyonda; dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikâyeleri, sürpriz misafir konuşmacılar, Microsoft’un en yeni çözümleri, iş ortakları sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri katılımcılarla buluşacak.
Farklı sektörlerdeki dijital eğilimler, dünya ve Türkiye pazarına yönelik teknolojik gelişmeler ve iş çözümlerini barındıran demo alanları da, zirve kapsamında katılımcıların deneyimine sunulacak. Yatırımları ve başarılarıyla ilham veren liderleri bir araya getiren CEO paneli bu yıl da katılımcılarla buluşacak. Ana sahnesinde demo sunumların yapılacağı zirvede, sektörel sunumların yanı sıra; siber güvenlik, modern iş yeri, alt yapı ve uygulamaları alanlarında Microsoft’un en yeni teknolojilerinin aktarılacağı paralel oturumlar gerçekleştirilecek. Etkinlik alanına kurulacak Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla da, söz konusu teknolojileri yerinde deneyimleme fırsatı katılımcılara sunulacak.
Bulut bilişimin yanında dijital dönüşüm, yapay zeka, sanal gerçeklik, siber güvenlik ve diğer yeni nesil teknolojilerdeki en yeni gelişmelerin takip edileceği etkinlik; perakende, finans ve üretim başta olmak üzere, 30’u aşkın sektörde faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğuna ışık tutmayı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ