Makine Haber

Masdaf, yenilediği logosunu düzenlediği bir etkinlikle tanıttı

Akışkan sistemleri konusunda geliştirdiği inovatif ürünler ve sunduğu mühendislik hizmetleriyle önemli referans projelerin çözüm ortağı olan Masdaf, ISK Sodex-İstanbul Fuarı’ndaki standında düzenlediği lansman kokteyli ile yenilenen logosunu ve sloganını tanıttı.

  • 31 Ekim 2019
Masdaf, yenilediği logosunu düzenlediği bir etkinlikle tanıttı

Akışkan sistemleri konusunda geliştirdiği inovatif ürünler ve sunduğu mühendislik hizmetleriyle 42 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında önemli referans projelerin çözüm ortağı olan Masdaf, logosunu ve sloganını yeniledi. Şirket, 3 Ekim’de ISK Sodex-İstanbul Fuarı’ndaki standında düzenlediği lansman kokteyli ile yenilenen logosunu ve sloganını tanıttı.
Marka kimliğinde büyük bir değişim gerçekleştiren Masdaf’ın yeni logosu, daha dinamik ve modernize edilmiş bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlandı. Kuruluş, değişen dünya dinamikleri, teknolojik gelişmeler ve müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet kalitesini daha ileri taşıyarak, iş ortaklarına yenilikçi çözümler sunmayı ve global ölçekte sürdürülebilir bir marka olmayı hedefliyor.

Polatoğlu: “42 yılı geride bıraktık”
Akışkan sistemleri konusunda bir dünya markası olma arzusuyla çıktıkları yolda 42 yılı geride bıraktıklarını bildiren Masdaf Yönetim Kurulu Üyesi Denizhan Polatoğlu, “Bu süreçte hedeflerimize ulaşmak adına; Ar-Ge ve markalaşma çalışmalarının önemine inandık. Değişen dünya dinamikleri ve müşteri beklentileri; üretim teknolojilerimizde, Ar-Ge’mizde ve görsel dünyamızda en belirleyici unsurların başında geldi. Daima müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmetler sunmayı hedefledik. Müşterilerimizle sürdürülebilir bir işbirliği sağlamanın temelinde, geliştirdiğimiz inovatif ürünler ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız kadar markalaşma adına yaptığımız çalışmalar da büyük önem arz ediyor” dedi.
Logolarını değişen müşteri gereksinimlerine uygun olarak ve markalarının ruhunu yansıtacak şekilde yenilediklerini vurgulayan Polatoğlu, en büyük hedeflerinin her koşulda yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunun altını çizdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ