Makine Haber

GNC Makina, kuruluş gününü CNC operatörlerine atfetti

Üretimin gizli kahramanları CNC operatörlerine ait özel bir günün eksikliğini fark eden GNC Makina, kuruluş günü olan 24 Mayıs’ı onlara atfetti. ‘Dünya CNC Operatörleri Günü’ ile emekleriyle üretim sektörüne katkı sağlayan CNC operatörlerinin varlığına dikkat çekmeyi hedefleyen şirket, CNC günü için bir de film hazırladı.

GNC Makina, kuruluş gününü CNC operatörlerine atfetti

24 Mayıs 2010’da faaliyetlerine başlayan GNC Makina, kuruluş gününü makinelerin ardındaki gizli kahramanlara hediye etmeye karar verdi. Emekleriyle üretim sektörünün gelişimine katkı sağlayan operatörleri onurlandırmak amacıyla özel bir gün belirlemeye karar veren GNC Makina, kendi kuruluş gününü ‘Dünya CNC Operatörleri Günü’ ilan etti.
Operatörlerin nitelikli mavi yaka olduğunun bilinciyle onların ‘ara eleman’ değil ‘aranan eleman’ olduklarına dikkat çekmek istediklerini ifade eden şirket yetkilileri, “Hayatımızın her alanında büyük emek harcayan CNC operatörlerinin takdir edilmesi gerektiğine inan GNC, bu anlamlı günün belirlenmesine bu şekilde karar verdi. Otomotivden havacılığa, sağlıktan inşaata kadar birçok sektöre değer katmaya devam eden CNC operatörlerine özel bir gün adayarak, onlara teşekkürlerimizi sunmak istedik. GNC Makina, bundan sonraki yıllarda da kuruluş yıldönümleri ile CNC operatörler gününü aynı anda kutlayacak. ‘Dünya CNC Operatörleri Günü’ adına bir de film hazırladık. GNC Makina ilk filminde av tüfeği ustası Mehmet Çekiç’in hikâyesini konu alıyor” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ