Makine Haber

Brady, Nordic ID’nin satın alınması ile sahip olduğu becerileri güçlendiriyor

Etiket malzemelerinde ve tanımlama çözümlerinde sürekli olarak yenilik yapan ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerinin değişen tanımlama ihtiyaçlarına odaklanan Brady, Nordic ID’nin satın alınması ile, yazıcı ve malzeme uzmanlığında eksiksiz hizmet sağlayıcı olarak sahip olduğu becerileri güçlendiriyor.

Brady, Nordic ID’nin satın alınması ile sahip olduğu becerileri güçlendiriyor

Nordic ID, entegre yazılım, güçlü RFID tarama becerilerini ve teknolojisini Brady´nin güvenilir, endüstriyel ve RFID’in etkin tanımlama etiketleri ve yazıcılarına katıyor. Söz konusu satın alma, Brady´nin RFID ve Endüstri 4.0 çözümlerinde dünya genelinde eksiksiz hizmet sağlayıcı pozisyonunu güçlendiriyor.

Wilms: “Müşteri deneyiminin iyileştirilmesine yardım edecek”
Gelecekte, tüm ürünlerin tedarik zincirinden son müşteriye gidene kadar görünürlüğünü geliştirmek amacıyla kendine has dijital bir kimliği olacağını aktaran Brady Corporation EMEA Bölgesi Tanımlama Çözümleri Genel Müdürü Brett Wilms, “Bu; gelişmiş görünüm verimliliğin geliştirilmesine, sürdürülebilirliğin artırılmasına ve müşteri deneyiminin iyileştirilmesine yardım edecek. Güvenilir ve RFID’in etkin olduğu etiket portföyü, bilgi birikimimiz ve yerinde baskı seçeneklerimiz, çoğu etiket için zorlu kabul edilecek koşullarda bile pek çok şirket için bu avantajlardan faydalanmaya olanak verecek şekilde kullanılmaktadır. Nordic ID´nin sahip olduğu teknoloji ve çözümler eklendiğinde bu teklif daha da gelişip güçlenecek” dedi.

Lehmuskoski: “Benzersiz bir fırsat sunuyor”
Nordic ID´nin; RFID okuyucuları, tarayıcıları, yazılımı, teknoloji ve becerileri ile birlikte düşünüldüğünde, Brady’nin artık Endüstri 4.0’ün faydalarını tam olarak kullanabilmek için yüksek düzeyde kişiselleştirilebilir ve eksiksiz RFID çözümleri sunabildiğini anlatan Nordic ID CEO’su Juuso Lehmuskoski ise, şöyle konuştu: “Nordic ID´nin sahip olduğu teknoloji, müşterilerimizin üretim proseslerine şeffaflık ve operasyonlarına tahmin edilebilirlik getiren akıllı verilere dayanarak şirket proseslerini yönetmelerini sağlayan çözümler sunuyor. Nordic ID’nin tanımlama çözümlerinde saygın konumda olan bir pazar liderine satışı, dünyanın farklı sektörlerinde büyümeye devam etmek için benzersiz bir fırsat sunuyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ