Makine Haber

Zengin: “Miller, yüksek dayanım gücü ve performans sunuyor”

Amerikan menşeli Miller markasının tüm ağır arazi ve hava şartlarında mükemmel performans verdiğini ifade eden Vega Makina Genel Müdürü Serdar Selim Zengin, söz konusu makinelerin ortalama 20 yıl ekonomik kullanım ömrü sunduğunu dile getirdi.

  • 06 Kasım 2023
Zengin: “Miller, yüksek dayanım gücü ve performans sunuyor”

Türkiye’nin mega projelerinde kullanılan Amerikan menşeli Miller ürünlerinin satışı ve satış sonrası servis hizmetlerinin sağlanmasını da yürüten Vega Makina, elektrik kaynağının olmadığı en ağır arazi koşullarında dahi iş sürecini kolaylaştırıyor. Ortalama 20 yıl kullanım ömrüne sahip Miller kaynak jeneratörleriyle Türkiye’de pazarın yüzde 40’ına hâkim olan marka, ağır endüstriyel kullanımlarda üstün performans sunuyor.

“En yoğun kullanıldığı sektörlerin başında inşaat geliyor”
Kaynak jeneratörlerinin elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde kaynak için gerekli elektriği kendisinin üretebildiğini ifade eden Vega Makina Genel Müdürü Serdar Selim Zengin, “Halihazırda kaynak jeneratörlerinin en yoğun kullanıldığı sektörlerin başında inşaat geliyor. Bunun yanı sıra tamir ve bakım amaçlı kullanımlarından ötürü kamuya bağlı kuruluşlar tarafından da yoğun olarak kullanılıyor. En yaygın kullanım alanlarını ise ülkelerarası doğal gaz ve petrol taşıyan boru hatları oluşturuyor. Yine şehir içi doğal gaz ve su borularının birleştirme ve tamir amaçlı kaynaklarında da yoğunlukla kullanılıyor. Ülkemiz özelinde 400 amper ve üzeri kaynak jeneratörlerinde sınırlı sayıda marka bulunuyor. Bunlar arasında açık ara en çok tercih edilen ise Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz; yüksek dayanım gücü ve performansı ile fark yaratan Amerikan menşeli Miller markası. Tüm ağır arazi ve hava şartlarında mükemmel performans veren Miller, oldukça dayanıklı makinelere sahip olup ortalama 20 yıl ekonomik kullanım ömrü sunuyor. Biz de Vega Makina olarak üç yıl yedek parça ve servis garantisi veriyoruz. Ürün gamımızdaki Miller kaynak jeneratörlerinden en çok tercih edilen Big Blue 400 Pro Arcreach modeli” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ