Makine Haber

 “Makine yapan makineler” MAKTEK Avrasya’da sahne alacak

“Makine yapan makinelerin fuarı” olarak bilinen MAKTEK Avrasya, Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği ve Makina İmalatçıları Birliği iş birliği ile 30 Eylül–5 Ekim 2024 tarihleri arasında düzenlenecek.

  • 10 Kasım 2023
 “Makine yapan makineler” MAKTEK Avrasya’da sahne alacak

MAKTEK Avrasya 2024 (8. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal-Sac İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar, Kalite Kontrol-Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı), 30 Eylül–5 Ekim 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
“Makine yapan makinelerin fuarı” olarak bilinen MAKTEK Avrasya, Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliği ile düzenlenecek. Fuara; Hindistan, Cezayir, Suudi Arabistan, Kuzey Afrika, Rusya, Almanya, İtalya, Polonya, Kanada, Fransa, Macaristan, Hollanda başta olmak üzere 90 ülkeden 85 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Stant alanı satışları başladı
21 Ekim 2023 tarihinde TİAD üyeleri ve sektör paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilen yemekte, fuar için stant alanı satışlarının başladığı duyuruldu. Altı gün boyunca ziyaret edilebilecek olan fuar, Open Design Endüstriyel Tasarım Yarışması Ödül Töreni’ne ve yoğun bir etkinlik takvimine sahne olacak. Yarışmanın konsepti, “CNC Tezgah/Makine Besleme Sistemi” olarak belirlendi. Yarışmaya başvurular 1 Aralık 2023-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ