Makine Haber

Zeka: “Müşterilerimizin yanında yer alarak, pandemi döneminde de büyüdük”

Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift markaları ile bu yılın ilk 9 aylık döneminde de büyümelerini sürdürdüklerini dile getiren Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, pandemi döneminde de müşterilerinin yanında yer aldıklarını ifade etti.

Zeka: “Müşterilerimizin yanında yer alarak, pandemi döneminde de büyüdük”

Temsa İş Makinaları, endüstriyel ürünlerde hizmet sunduğu Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift markaları ile 2020 yılının ilk 9 ayında da büyümesini sürdürdü.
Müşterilerinin yanında yer alarak, pandemi döneminde de büyümeye devam ettiklerini ifade eden Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift markalarının 9 aylık performansı ve hedefleri ile ilgili şu açıklamaları yaptı: “Crown ile uzun vadeli hedefimiz,; tedarik zinciri ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin öncelikli tercihi olmak. Orta vadeli hedefimiz ise, iki basamaklı pazar payına ulaşmak. Fakat bu hedefe ilerlerken sadece forklift veya depo ekipmanı tedarik eden değil; aynı zamanda depolama konusunda iş ortaklarına çözüm sunan ve danışmanlık hizmeti veren bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Komatsu forklift, özellikle dizel ürün grubunda kullanıcıların aklına gelen ilk markalardan biri. Burada bizim için önemli olan; müşterilerimizin işine değer katmaya devam ederek onların ilk tercihi olmak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ