Makine Haber

Zamandan tasarruf sağlayan Seco Assistant uygulaması, üretkenliği de artırıyor

Seco Assistant’ın işleme hesaplayıcısı; ilerlemeler, hız ve talaş kaldırma oranları dâhil olmak üzere herhangi bir marka için tornalama, frezeleme ve delik açma işlemlerine ilişkin verileri sunuyor. Ürünler; parça, numara, isim veya kalite sınıfı bazında aranabilir ya da sadece ambalaj üzerindeki kod taratılabilir.

Zamandan tasarruf sağlayan Seco Assistant uygulaması, üretkenliği de artırıyor

Seco Tools

Seco Assistant sayesinde, internet aramalarına veya katalog araştırmasına gerek kalmadan; çevrimdışı olunsa bile gerçekten ihtiyaç duyulan ürün bilgilerine ve takımlara her an ulaşılabiliyor.
Seco Assistant’ın işleme hesaplayıcısı; ilerlemeler, hız ve talaş kaldırma oranları dâhil olmak üzere herhangi bir marka için tornalama, frezeleme ve delik açma işlemlerine ilişkin verileri sunuyor. Takım Karşılaştırma fonksiyonu, Seco takım önerilerini ve diğer üreticilerin uçlarına yönelik alternatifleri sunarken; Suggest fonksiyonu, belirli işler için doğru takım seçeneğinin ve kesme stratejilerinin bulunmasına yardımcı oluyor.
Ürünler; parça, numara, isim veya kalite sınıfı bazında aranabilir ya da sadece ambalaj üzerindeki kod taratılabilir.
Uygulama küçük bir indirme boyutu ve temiz, net bir arayüz ile maksimum kullanışlılık ve kullanım kolaylığı için geliştirildi. Daha da önemlisi; internet bağlantısı olmasa bile Seco ürünleri aranabilir veya veri hesaplayıcıları çevrimdışı olarak kullanılabilir.
Seco Assistant, önemli bilgileri ve takımları en sorunsuz kullanıcı deneyimleriyle birleştirerek, günlük işleme deneyimini kolaylaştırıyor. Uygulama, gezinmesi kolay pratik araçlar sayesinde gerçekten ihtiyaç duyulan bilgileri sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ