Makine Haber

Yüzde 100 yerli antiviral hava temizleyici Neffes

Form, sektöre yeni bir soluk getirecek yüzde 100 yerli antiviral hava temizleyici Neffes’i üretti. Dörtlü filtreleme sistemi ve UV-C ultraviyole sterilizasyon teknolojisi ile virüsleri yok eden ürün; küf, bakteri, polen ve birçok yabancı maddeyi de havadan temizleyerek, iç ortam havasının sterilizasyonunu ve güvenliğini sağlıyor.

Yüzde 100 yerli antiviral hava temizleyici Neffes

Form Şirketler Grubu

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form, 55 yıllık sektör tecrübesi ve Ar-Ge’ye verdiği değerle antiviral hava temizleyici Neffes’i piyasaya sundu. Form Şirketler Grubu iştiraki Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasında yüzde 100 yerli olarak üretilen ürün, sahip olduğu Hepa 13 filtre dâhil 4’lü filtre yapısı ve UV-C sterilizasyon teknolojisi ile kapalı ortam havasında bulunan partikül ve mikroorganizmaları yüzde 99,9 oranında yakalıyor. İç ortam havasının sterilizasyonunu sağlayan Neffes, UV-C ışık sisteminin yardımıyla virüslerin ve diğer mikro organizmaların DNA/RNA hücre yapılarını kalıcı şekilde bozarak, Covid-19 gibi virüs kaynaklı hastalıkların havada tutunmasını engelliyor. Virüslere ek olarak, astım gibi toz, polen ve bakteri kaynaklı hastalıkların da engellenmesine yardımcı olan Neffes, kapalı alan havasının kalitesini düşüren bakteri, mantar ve küf gibi zararlı organizmaların oluşumunu da önlüyor. Ürün ayrıca, ortamdaki radon ve aeresol gibi zararlı gazlar ile sigara dumanı gibi kötü kokuları da yok ediyor.
Neffes; konut, restoran, mağaza, otel, kuaför, muayenehane, eczane, kreş ve ofis gibi insanların uzun süre bir arada bulunduğu ortamlarda hava kalitesini artırarak, solunum yoluyla herhangi bir hastalığa yakalanma riskini minimuma indiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ