Makine Haber

Yüksek kapasiteli ve kullanıcı dostu yeni ürün

Wilo, CronoNorm-NL serisini geniş ısı aralığı özelliğiyle çok farklı uygulamalarda bile kullanıma uygun olan Atmos GIGA-N ile genişletiyor. Maksimum 150 mss basma yüksekliği ve 1000 m3/h debi kapasitesinde çalışabilen yeni ürün, sökülebilir kaplini ile hızlı ve kolay bakım imkânı sağlıyor.

Yüksek kapasiteli ve kullanıcı dostu yeni ürün

Wilo

Enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çözümler sunan 148 yıllık pompa üreticisi Wilo, kullanıcı dostu ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. CronoNorm-NL serisinde yer alan Wilo-Atmos GIGA-N; endüstriyel proseslerden enerji santrallerine, ısıtma, soğutma ve iklimlendirmeden su temini ve yangın sistemlerine kadar büyük-küçük pek çok bina ve işletmenin farklı uygulama alanlarında kolaylıkla kullanılabiliyor. Kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkan ürün; hem enerjiden, hem de zamandan tasarruf sağlıyor.

Çok amaçlı kullanıma uygun
-20 °C ilâ +140 °C geniş ısı aralığında kullanılabilen Atmos GIGA-N, paslanmaz çelik ve bronz malzeme opsiyonlu çarkı sayesinde çok farklı uygulama alanlarında dâhi tercih sebebi oluyor. Sürekli işletim için tasarlanan ürün, korozyona dayanıklı kaplamaları ve ömürlük yağlandığı için bakım gerektirmeyen rulmanlı yatağı sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahip. TS EN 733’e uygun olarak boyutlandırılmış tesisat ve standart bileşenlerinin kullanımı sayesinde olası bir acil durum karşısında oldukça hızlı bir şekilde onarılabilen Atmos GIGA-N, bakım gerekmesi durumunda ise; ara parça kaplinin, motorun veya pompa muhafazasının sökülmesine gerek kalmadan, mekanik salmastranın hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesine olanak sağlıyor. Maksimum 150 mss basma yüksekliği ve 1000 m3/h debi kapasitesinde çalışabilen ürün, 55 °C kadar ulaşan dış ortam sıcaklığında bile performansından ödün vermeyen IE3 motor (opsiyonlu IE4) kullanımı sayesinde, yüksek verimlilik seviyesi ile enerji tasarrufunda da fark yaratıyor.
Wilo-Atmos GIGA-N, EFC dönüştürücü ile ağa bağlanarak, tehlike oluşturacak durumları önceden tespit edebilmek için pompa yatağında bir sıcaklık ve titreşim denetimi uygulanacak şekilde tasarlanabiliyor. Wilo, bu özelliğin aktif olmasını isteyen kullanıcılar için işletime almadan bakım hizmetleri ve WiloCare kadar oldukça geniş bir hizmet paketi sunuyor. Her şey dâhil sorunsuz WiloCare paketinde yer alan uzaktan izleme özelliği sayesinde, sistemin işletim güvenilirliği artırılırken; kullanım ömrünün uzatılmasına da katkı sağlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ