Makine Haber

Yeni kapalı alan güvenlik kapakları

8 çeşit kapalı alan güvenlik kapağı, neredeyse tüm kapalı alan açıklıklarının kapatılmasını sağlıyor. Seçenekler arasında; kilitlenir veya kilitlenmeyen, elastik, manyetik veya cırt cırtlı, deliksiz veya havalandırmalı tasarımlar bulunuyor. Ürünler, uyarı bandına göre çok daha kolay uygulanabilme özelliğine sahip.

Yeni kapalı alan güvenlik kapakları

Brady Corporation

Acele edildiğinde kapalı alanlardan çıkmak zor olabilir. Bu da, kapalı alanlarda güvenlik riskini artırır. Kapalı bir alana giriş yetkisi, kazaları önlemek amacıyla genellikle büyük ölçüde sınırlandırılmıştır ve daha geniş bir güvenlik prosedürünün bir parçası hâline getirilmiştir. Brady’nin yeni kapalı alan güvenlik kapaklarıyla hemen hemen tüm kapalı alanlardaki açıklıklar, girişi engelleyen fiziksel bir bariyerle tamamen örtülebilir. Söz konusu ürünlere, çalışanları güvenlik risklerine karşı uyarmak için bir uyarı mesajı da eklendi.
8 çeşit kapalı alan güvenlik kapağı, neredeyse tüm kapalı alan açıklıklarının kapatılmasını sağlıyor. Seçenekler arasında; kilitlenir veya kilitlenmeyen, elastik, manyetik veya cırt cırtlı, deliksiz veya havalandırmalı tasarımlar bulunuyor. Genelde kullanılan uyarı bandına göre çok daha kolay uygulanabilen kapalı alan güvenlik kapakları, bakım işlemlerinden sonra tekrar uygulanabilme özelliğine de sahip.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ