Makine Haber

Yeni GC serisi dizel jeneratör setleri

Caterpillar, müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek tasarladığı yeni Cat GC dizel jeneratörleri kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Küçük boyutlu ve ekonomik olmaları nedeniyle pek çok alanda kullanılabilen jeneratör setleri, ihtiyaç duyulan gücü çevreye dost bir şekilde üretiyor.

Yeni GC serisi dizel jeneratör setleri

Borusan Cat

Borusan Cat, jeneratör için ayrılacak yer ihtiyacı ve bütçe gereksinimlerini optimize eden yeni Cat GC dizel jeneratör setlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Sağlık klinikleri, üretim, tarım tesisleri, belediye alt yapısı, atık su arıtma tesisleri ve diğer ticari işletmeler ile ofis binaları gibi uygulamalar için tasarlanan setler, ihtiyaç duyulan gücü çevreye dost bir şekilde üreterek müşterilerine değer katıyor.

Daha düşük emisyon değerleri ile çevreci üretim
Caterpillar’ın verimlilik, güvenilirlik ve üretkenlik kriterlerine göre tasarlanan, 50Hz ve 60Hz uygulamalar için 33 ilâ 1100 kVA aralığındaki Cat GC jeneratör setleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler de göz önüne alınarak hazırlanıyor. Yeni ürün serisinde Cat, konfigürasyonu müşterileri için kolaylaştırırken güvenilirlikten de ödün vermiyor. Yeni setler, daha düşük emisyon değerleriyle çevreci üretim yaparken; aynı gücü daha ekonomik seçeneklerle sunarak bütçe gereksinimlerini de optimize ediyor. Yeni GC dizel jeneratörler, müşteri ihtiyacı ve talebi doğrultusunda, kullanımı kolay bir web arayüzü aracılığıyla küresel raporlama ve uyarı sistemi olan Cat Connect ile uzaktan kontrol edilebiliyor.

Müşterileri için komple bir çözüm üreticisi
Dijitalleşme ile süreçlerini dönüştüren, yaygın servis ağı ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterileri için komple bir çözüm üreticisi olan Borusan Cat, GC dizel jeneratör setlerini Cat güvencesi altında standart iki yıllık garanti ile Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da yer alan müşterileri ile buluşturuyor. Şirket, ihtiyaç halinde genişletilmiş ek garanti seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ