Makine Haber

Wilo, sektöründe bir ilke imza atarak Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı

Türk Standartları Enstitüsü uzmanları tarafından hazırlanan ve sanayi işletmelerinin Covid-19 ile mücadelesinde rehber olan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan kriterleri sağlayan Wilo, sektöründe bir ilke imza atarak Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Wilo, sektöründe bir ilke imza atarak Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı

Binalarda, endüstride ve alt yapı uygulamalarında bulunan ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanı sıra, su temini ve atık su uygulamalarında da kullanılan pompa sistemleri markası Wilo, sektöründe bir ilk olarak Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetimlerinden geçerek Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı.

Ürek: “Temel önceliğimiz sağlık”
Salgın sürecinde temel önceliklerinin sağlık olduğunu ifade eden Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek, şunları söyledi: “Pandeminin ilk gününden itibaren; salgının üretime olumsuz etki etmesini engellemek ve çalışma arkadaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı bir ortamda çalışabilmesini sağlamak için çok sıkı tedbirler aldık. Dünya Sağlık Örgütü’nün yanı sıra; Sağlık Bakanlığı, Koronavirüs Bilim Kurulu ve yerel birimlerin bu konudaki tüm uyarı ve açıklamalarını dikkate aldık. Genel merkezimizin her alanında, bayilerimiz ve yetkili servislerimizin değdiği her noktada tüm bu tedbirlerimizi büyük bir disiplinle hayata geçirdik. Tüm bu çalışmalarımızın TSE tarafından tescillenmesi bizim için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı oldu.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ