Makine Haber

Weidmüller, 11-13 Şubat’ta düzenlenen RLC Günleri’ne katıldı

IEEE Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Kulübü tarafından 11-13 Şubat’ta gerçekleştirilen 16. RLC Günleri’nde ürünlerini sergileyen Weidmüller, sektör yetkilileri ve öğrencilerin yanı sıra, dernek ve akademisyenlerle de bir araya geldi.

Weidmüller, 11-13 Şubat’ta düzenlenen RLC Günleri’ne katıldı

Elektriksel bağlantılar, sinyal, veri, güç dağıtım ve işlenmesi konularında endüstriyel çözümler sunan Weidmüller, IEEE Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen 16. RLC Günleri’ne katıldı. 11-13 Şubat 2020 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte ürünlerini sergileyen şirket, sektör yetkililerinin ve öğrencilerin yanı sıra, dernek ve akademisyenlerle de bir araya geldi.
Etkinlik alanında yer alan standında ürün gruplarının yanı sıra otomasyon panosunu da sergileyen Weidmüller; klemensler, röle ürün grubu, remote I/O modülleri, sensör aktuatör ürün grubu, analog sinyal düşürücüler, parafudrlar ve güç kaynakları ürün ve çözümlerini tanıttı. Birçok panelin ve oturumun gerçekleştirildiği organizasyonda, Weidmüller Türkiye Genel Müdürü Birol Atay da, ‘Yönetimin Liderleri’ adlı panelde bir konuşma yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ